مایکروسافت سرویس هزینه اشتراک جدید اکس‌باکس وان را معرفی کرد

توسط حسین خداقلی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

شرکت مایکروسافت، سرویس هزینه اشتراکی به نام Xbox Game Pass را معرفی کرده که به کاربران خود اجازه دسترسی به بیش از ۲۰ بازی را داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این بازی‌ها هر دو کنسول اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ را در بر می‌گیرند. بعضی از این عنوان ها عبارتند از: NBA 2K16، Payday 2، SoulCalibur 2 و «هیلو ۵: محافظان» (Halo 5 : Guardians).

یکی از نکات خوب راجع به سرویس هزینه اشتراک Xbox Game Pass این است که شما می‌توانید بازی‌ها را به صورت کامل مشاهده و بر روی اکس‌باکس وان دانلود کنید.

مدیر عامل بخش «اکس‌باکس»، آقای «فیل اسپنسر» در این باره می‌گوید: «این قابلیت یک گیم پیوسته و بدون هیچگونه مشکلی را در اختیارتان قرار می‌دهد که دیگر شما لازم نیست نگران مشکلات پهنای باند، اتصال و پخش بازی باشید.»

علاوه بر بازی‌های اکس‌باکس وان موجود در فهرست محتویات افزودنی،  اعضای سرویس هزینه اشتراک Xbox Game Pass می‌توانند عنوان‌هایی را با تخفیفات انحصاری خریداری کنند.

همچنین بازی‌های جدید به صورت ماهانه به این سرویس اضافه شده و تعدادی دیگر از این سرویس خارج می‌شوند. این اقدام سرویسی متعهد و با مبنای مشخص در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

در ادامه نیز اسپنسر اعلام کرد که این سرویس امروز توسط اعضای برگزیده برنامه انحصاری اکس‌باکس در افتتاحیه پیش نمایش «آلفا» مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.
اعضای طلایی «ایکس باکس لایو» نیز اجازه‌ی دسترسی انحصاری به سرویس Xbox Game Pass را قبل از اینکه در اختیار عموم قرار گیرد، پیدا خواهند کرد.
این سرویس هر ماه هزینه‌ی ۹/۹۹ دلاری و یا قیمت منطقه‌ای آن را برای شما در پی خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: