پوکمون گو

آمار دانلود بازی «پوکمون گو» از سوی نیانتیک اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

امروز، استودیو «نیانتیک» (Niantic) که در ساخت بازی «پوکمون گو» (Pokemon Go) با شرکت نینتندو همکاری داشته است، آمار دانلود این بازی را در کنفرانس بازی‌سازان که در شهر سان فرانسیسکو در حال برگزار بود، اعلام کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

َدر این کنفرانس، استودیو نیانتیک اعلام کرد که بازی پوکمون گو تاکنون بیش از ۶۵۰ میلیون بار دانلود شده است. این در حالی است که این رقم تا ماه سپتامبر ۵۰۰ میلیون بار بوده است. همچنین این بازی بیشترین میزان دانلود را در میان نرم افزارهای سال ۲۰۱۶ فروشگاه آی تونز به‌خود اختصاص داده است.

در ادامه نیز استودیو نیانتیک افزود که کاربران این بازی تاکنون مسافتی بیش از ۵.۴ بیلیون مایل را طی کرده‌اند که این رقم برابر با فاصله‌ی زمین با سیاره‌ی «پلوتون» است.

بازی پوکمون گو، یک بازی رایگان است که مدتی قبل نسخه‌های آی‌او‌اس و اندروید آن منتشر شد. منبع درآمد سازندگان این بازی نیز از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای تامین می‌شود که با توجه به آمارهای منتشر شده، تنها در نود روز در حدود ۶۰۰ میلیون دلار سود‌آوری داشته است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “آمار دانلود بازی «پوکمون گو» از سوی نیانتیک اعلام شد”

  1. Falconl3OY گفت:

    بد نیست شما که دستی تو مقاله نویسی دارید یک مقاله میرفتید از اینکه این بازی رو نمودار مشخص میکردین در چه کشورهایی داره انجام میشه و اینکه چرا همه جا به غیر از اینجا؟ و اینکه چجوری میشه یک کشور رو از همه ی جریانات روز دنیا محروم کرد-البته این مورد به خاطر سلامتیمون هیچی ;)
    ولی مثلا سوال پیش میاد چجوری هیچ کشوری نگران جاسوسی بودن این بازی نیست اما فقط تو کشور ما اینقدر زرنگ داریم که توطئه دشمن رو به این شکل خنثی میکنن!! بعد حالا چه مشکلی پیش اومد و از کی جاسوسی شد حالا؟

    ۰ ۰