عناوین رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس لو رفتند

توسط سینا جعفری در ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

با توجه به کاغذ تبلیغاتی که در یکی از فروشگاه‌های فرانسوی پلی‌استیشن دیده شده است، عناوین ماه مارس اعضای سرویس پلی‌استیشن پلاس مشخص شده‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این عناوین Tearaway Unfolded و Disc Jam هستند و به‌زودی و به‌رایگان برای اعضای پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود. بازی اول، عنوانی تحسین‌شده در سبک پلتفرمر است که توسط سازندگان عنوان «بزرگ سیاره‌ی کوچک» (Little Big Planet) توسعه داده شده است. بازی دوم نیز در سبک اکشن ورزشی است و هاکی و تنیس را با هم مخلوط کرده است. این عنوان بخش چند نفره به‌صورت محلی و شبکه‌ای دارد.

عنوان Tearaway Unfolded در سال ۲۰۱۴ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و در واقع نسخه‌ی بهبودیافته‌ی همین بازی بر روی پلی‌استیشن ویتا است. این بازی یکی از عناوینی است که به‌خاطر استفاده‌ی مناسب از قابلیت‌های ویتا مورد توجه قرار گرفت. عرضه‌ی بازی روی پلی‌استیشن ۴ نشان‌دهنده‌ی استفاده‌ی بیشتر از امکاناتی نظیر دوربین، صفحه‌ی لمسی دوال‌شاک ۴ و حسگر حرکتی است. با وجود این‌که ریشه‌ی این عنوان روی کنسول دستی بوده است، اما نسخه‌ی خانگی محتواهای انحصاری بسیاری را اضافه کرده و ترکیبی از بازی قبلی و یک بازی جدید محسوب می‌شود. این بازی یکی از عناوین باارزش این ماه محسوب می‌شود.

Disc Jam عنوانی در سبک اکشن ورزشی با سرعت بالاست و از لحاظ انتقال تجربه، بعضا با عنوان راکت لیگ مقایسه می‌شود. در مسابقه‌های یک به یک یا دو به دو، بازیکنان دیسکی را به زمین حریف پرتاب می‌کنند و در این بین، هدف گل زدن یا تسلیم کردن حریف به رها کردن دیسک خود است. این عنوان در نگاه اول ساده به‌نظر می‌رسد، اما درون بازی مکانیک‌های پیچیده‌ای وجود دارد که می‌تواند ساعت‌ها بازیکن را سرگرم کند.

انتظار می‌رود که هر دو عنوان در به‌روزرسانی بعدی فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس باشند. در زیر می توانید تصویر کاغذ تبلیغاتی را ببینید:

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “عناوین رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس لو رفتند”

  1. caner 2 گفت:

    Tearaway ارزش دانلود داره

    ۰ ۰