تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی «اثر جرمی: اندرومدا» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

امروز، استودیو «بایوور» (BioWare) که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی بازی مورد انتظار «اثر جرمی: اندرومدا» (Mass Effect: Andromeda) را برعهده دارد، دومین قسمت از سری ویدئو‌های گیم‌پلی این بازی را منتشر کرد که بر روی پروفایل‌ها، موارد مورد علاقه و جوخه‌ ‌ها تمرکز دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این تریلر که به‌تازگی  منتشر شده، در بخش‌های آغازین به صحبت‌ پیرامون افزایش سطح می‌پردازد که با توجه به آن کاربران می‌توانند با افزایش سطح به بیش از سی‌صد مهارت مختلف دست پیدا کنند. همچنین این نکته نیز دوباره بیان می‌شود که کاربران می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیتی در کلاس‌بندی به انتخاب مهارت‌ها بپردازند.

کاربران با دست یابی به مهارت‌های مختلف می‌توانند به پروفایل‌ها نیز دسترسی پیدا کنند که هفت نوع مختلف از آن‎‌ها وجود دارد: Soldier، Engineer، Adept، Sentinel، Infiltrator، Vanguard و Explorer. کاربران با دست‌یابی به مهارت‌های مربوط به یک پروفایل، می‌توانند سطح‌های بالاتر را بازگشایی کنند. همچنین کاربران می‌توانند در هر زمانی از بازی پروفایل خود را تغییر داده و با شیوه‌ای متفاوت به ادامه‌ی نبرد کنند.

بخش مربوط به موارد مورد علاقه نیز شامل چهار اسلات می‌شود که کاربران می‌‌توانند در هر کدام سه مهارت و یک پروفایل قرار داده و در هر زمانی از مبارزات یکی از آن‌ها را انتخاب کنند؛ این بدان معناست که در یک مبارزه می‌توانند به دوازده عدد از مهارت‌های خود بدون صرف کوچک‌ترین زمانی دسترسی داشته باشید.

در پایان نیز تریلر به سراغ جوخه‌ها می‌رود. با توجه به تریلر، هر کدام از هم تیمی‌ها دارای سه مهارت فعال و سه مهارت غیرفعال خواهند بود. در نبردها نیز کاربران می‌توانند با دستور به آن‎‌ها مشخص کنند که در کدام موضع قرار گیرند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

   [aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/JPG4a/vt/frame[/aparat]

در پایان لازم به ذکر است که بازی اثر جرمی: اندرومدا در بیست‌ویکم مارس (یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۶) توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: