تماشا کنید: بازی «سرزمین میانه:سایه‌ی جنگ» به‌طور رسمی معرفی شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

پس از تصویری که دیروز در فضای مجازی منتشر شد، امروز شرکت برادران وارنر به‌طور رسمی بازی «سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ» (Middle-earth: Shadow Of War) را با انتشار یک تریلر معرفی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت برادران وارنر اعلام کرد که بازی سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ همانند نسخه‌ی اول این بازی توسط استودیو «مونولویث» (Monolith Productions) ساخته خواهد شد. همچنین شخصیت‌های «تلین» (Talion) و «کلبریمبور» (Celebrimbor) در این نسخه نیز حضور خواهند داشت، با این تفاوت که این‌بار باید به پشت خطوط دشمن نفوذ کرده و سرزمین مردور را علیه «سائورون» (Sauron)، ارباب تاریکی، متحد کنند. علاوه بر این، سیستم «نمسیس» (Nemesis) در این بازی نیز پیاده‌سازی خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی و توضیحات سازندگان را مشاهده کنید:

در بازی سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ، کاربران باید با استفاده از «حلقه‌ی قدرت» با مرگبارترین دشمنان خود از جمله سائورون و «نزگول» (Nazgul) روبرو شده و در نبردی مهم برای سرزمین میانه به مبارزه علیه آن‌ها بپردازند. همچنین در این بازی سیستم نمسیس گسترش پیدا کرده و سیستم شخصیت دهی نیز این‌بار بر تمام جهان بازی تاثیر خواهد گذاشت؛ به‎طوری که تمامی محیط‌ها و شخصیت‌های داخل بازی تحت تاثیر تصیمیمات کاربران خواهند بود. همین مسئله نیز تجربه‌ای خاص برای هر یک از کاربران رقم خواهد زد.

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/NXzAr/vt/frame[/aparat]

سازندگان در ادامه نیز به تغییرات بازی در مقایسه با نسخه‌ی نخست پرداختند. آن‌ها اعلام کردند که تمامی ابعاد بازی از جمله داستان، هسته‌ی گیم‌پلی، بخش داستانی‌های شخصی که توسط کاربران خلق می‌شوند و همچنین سیستم‌های مربوط به بخش نقش آفرینی را گسترش داده‌اند. علاوه بر این، در سیستم نمسیس المان جدیدی با نام Followers اضافه شده است که داستان‌های مربوط به وفاداری، خیانت و انتقام را به بازی اضافه خواهند کرد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی سرزمین میانه: سایه‌ی جنگ در بیست‌ودوم آگوست (سی‌یکم مرداد ۱۳۹۶) در آمریکا و در بیست‌وپنجم آگوست (سوم شهریور ۱۳۹۶) در اروپا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین شرکت مایکروسافت نیز با انتشار بیانیه‌ای جداگانه اعلام کرد که این بازی از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: