بازی‌های آینده‌ی مارول وابسته به کتاب‌های مصور نخواهند بود

توسط سینا جعفری در ۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

مارول در حال آماده سازی چندین عنوان برای عرضه روی پلتفرم‌های مختلف است و درحالی‌که دنیای فیلم‌ها و کتاب‌های مصور آن‌‌ها با یک دیگر در ارتباط هستند، این نحوه‌ی کار برای بازی‌سازان ضروری نخواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN مسئول بخش بازی‌های مارول یعنی آقای بیل رزمن اعلام کرد که «اتاق ایده‌پردازی‌ها» این آزادی عمل را به سازندگان بازی‌ها می‌دهد. او گفت که آن‌ها علاقه‌مند هستند که به سازندگان آزادی عمل برای بیان داستان خودشان را بدهند و آن‌ها علاقه دارند که این داستان را به یک داستان کاملا نو و جدید تبدیل کنند. این شرایطی است که دقیقا در عناوین غیر فیلمی چند سال اخیر دیده‌ایم و در این بین عناوینی مانند «مرد عنکبوتی: تار سایه‌‌ها» و «مردان اکس: افسانه‌ها» خلق شدند.

اینسامنیاک در حال ساخت عنوانی براساس شخصیت مرد عنکبوتی است که قرار است در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. مارول در این‌باره می‌گوید که چیزی که شما در طراحی لباس مرد عنکبوتی می‌بینید (لباسی که کاملا با کتاب‌های مصور متفاوت است)، نشانه‌ی همین آزادی عمل است و سازندگان آزادند که هرکاری‌ بخواهند، انجام دهند. رزمن دراین‌باره می‌گوید:« ما می‌خواهیم که به هم‌کارانمان… آزادی بدهیم که به تاریخچه‌ی مارول نگاه کنند و هرچیزی که دوست دارند را بردارند. ما به آن‌‌ها می‌گوییم که شما آشپز هستید و شما باید این غذا را درست کنید. این هم موادی است که شما لازم دارید. آن موادی که دوست دارید را بردارید و یک غدای جدید درست کنید.»

به‌جز عنوان مربوط به مرد عنکبوتی،‌ مارول دو عنوان دیگر هم برای عرضه دارد. یکی از آن‌ها عنوان «محافظان کهکشان» است که توسط تل‌تیل ساخته می‌شود و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۷ عرضه شود. هم‌چنین عنوان «مارول در برابر کپکام: بی‌کران» نیز به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهد شد. در این بین عنوانی که در مورد انتقام‌جویان است و توسط اسکوئر انیکس ساخته می‌شود، فقط به‌طور مختصر معرفی شده و تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد.

رزمن در پایان به این نکته اشاره کرد که این نحوه‌ی برنامه‌ریزی، باعث می‌شود که سازندگان عناوین‌شان را برای عرضه‌ی همزمان با فیلم‌ها نسازند. در نتیجه زمان بیشتری برای ساخت بازی‌ها در اختیار دارند و کیفیت بازی‌ها بالاتر می‌رود. امیدواریم که منظور مارول از کیفیت بالا، کیفیتی در حد و اندازه‌های عناوین دی‌سی و به‌طور مشخص، بازی‌های سری بتمن باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: