کار ساخت عنوان «اثر جرمی: آندرومدا» به پایان رسید

توسط سینا جعفری در ۷ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

بعد از سال‌ها انتظار بالاخره خبر کامل شدن ساخت «اثر جرمی: آندرومدا» را شنیدیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کار ساخت این عنوان بسیار زودتر از تاریخ عرضه‌‌ی تعیین شده ( ۱ فروردین) به اتمام رسیده است. پایان کار ساخت بازی یا به اصطلاح گلد شدن، به این معناست که بازی آماده‌ی تکثیر روی دیسک و ارسال به فروشگاه‌هاست. البته در دنیای بازی‌های مدرن و امروزی، کار ساخت یک بازی هرگز تمام نمی‌شود و سازندگان دائما با ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف، ‌سعی در افزایش کیفیت محصول‌شان دارند. خبر تکمیل ساخت بازی از طریق توییتر رسمی بایوویر منتشر شد.

اثر جرمی: آندرومدا اولین بازی در این سری است که بعد از پایان داستان فرمانده شپرد در اثر جرمی ۳ ساخته می‌شود. آن بازی به‌خاطر داستان و اکشن مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفت، اما بحث‌های بسیاری در مورد نحوه‌ی به پایان رساندن این مجموعه وجود داشت. چند محتوای دانلودی اضافه وضعیت را برای طرفداران بهبود بخشید و حالا ‌آن‌ها برای دیدن ادامه‌ی این سری بازی هیجان‌زده هستند.

آندرومدا گروه جدیدی از شخصیت‌ها و یک کهکشان جدید را ارائه می‌دهد. بازیکنان می‌توانند توقع تغییرات بزرگی را داشته باشند، مانند نژاد جدیدی از بیگانگان و دشمنان کاملا جدیدی که باید با آن‌ها مقابله کنید. هم‌چنین با وجود اینکه هسته‌ی اصلی روند بازی بر پایه‌ی المان‌های اکشن-نقش‌آفرینی استوار است، اما سازندگان تلاش کرده‌اند که روند بازی را برای بازیکنان جذاب کنند، به‌گونه‌ای که بازیکنان بیشترین لذت را ببرند.

همان‌طور که بالاتر گفته شد، اثر جرمی: آندرومدا در تاریخ ۱ فروردین برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. هم‌چنین به‌تازگی سیستم مورد نیاز بازی منتشر شده است که از طریق این لینک می‌توانید آن را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: