شش عنوان جدید به لیست عناوین Backwards Compatibility اکس‌باکس وان اضافه شدند

توسط سینا جعفری در ۵ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

سرویس اجرای عناوین اکس‌باکس ۳۶۰ بر روی اکس‌باکس وان که با نام Backwards Compatibility شناخته می‌شود، تا به‌حال بیش‌ از ۳۰۰ بازی را پشتیبانی کرده است؛ اما امروز روز بزرگی برای این سامانه محسوب می‌شود، ‌زیرا شش عنوان به این لیست اضافه شده‌اند. برای دانستن نام این عناوین با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از این عناوین، بازی «فرقه‌ی اساسین: سرکش» (Assassin’s Creed: Rogue) است، عنوانی که همزمان با دیگر نسخه‌ی این سری یعنی «اتحاد» (Assassin’s Creed: Unity) منتشر شد. اتحاد در زمان عرضه چندان مورد استقبال قرار نگرفت و در حالی‌که فقط برای نسل هشتم عرضه شد، ‌عنوان سرکش نیز فقط برای پلتفرم‌های نسل هفتم عرضه شد. اما حالا و به لطف قابلیت Backwards Compatibility علاقه‌مندان می‌توانند عنوان فرقه‌ی اساسین: سرکش را روی اکس‌باکس وان‌های خود بازی کنند.

دیگر عنوان اضافه شده تا کمی دیگر به لیست عناوین رایگان مشترکین طلایی اکس‌باکس لایو اضافه خواهد شد. «سرزمین‌های مرزی ۲» هم‌اکنون برای اکس‌باکس وان در دسترس است، اما شاید بهتر باشد که تا زمان رایگان شدن این عنوان صبر کنید و سپس بازی را دریافت کنید. دیگر عناوین اضافه شده عبارتند از: Necromancer, Moon Diver, Space Invaders Infinity Gene و King of Fighters 2002.

عناوین به‌صورت مرتب به سامانه‌ی Backwards Compatibility اضافه می‌شوند،‌ اما به‌ندرت دیده شده که چندین عنوان مطرح به‌یک‌باره به لیست اضافه شوند. در گذشته، مایکروسافت بازی‌ها را در بسته‌هایی آماده می‌کرد و تا زمان عرضه‌ی مشخصی منتظر می‌ماند، اما در حال حاضر عناوین در هر زمانی‌که آماده باشند، عرضه خواهند شد.

با تمام تلاش‌های مایکروسافت، هنوز عناوینی هستند که درخواست‌های بالایی برای اضافه شدن به این سامانه را دارند. طرفداران هم‌چنان منتظر عنوان «ندای وظیفه: عملیات سری ۲» هستند. با توجه به حضور عناوینی مثل «جی‌تی‌ای ۴» و «سرخپوست مرده: رستگاری» احتمال اضافه شدن بسیاری از عناوین می‌رود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: