گیلرمو دل تورو: فیلم «پسر جهنمی ۳» هرگز ساخته نخواهد شد

توسط سورنا رضایی در ۵ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

آقای «گیلرمو دل تورو» (Guillermo Del Toro)، کارگردان سری فیلم‌های «پسر جهنمی» (Hellboy)، در جدیدترین صحبت‌های خود در توئیتر اعلام کرد که قسمت سوم این سری هرگز ساخته نخواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ماه قبل، آقای دل تورو نظرسنجی را صفحه‌ی خود در توئیتر قرار داد که در آن گفته بود که اگر تعداد رای، بیش از صد هزار عدد باشد، او برای ساخت قسمت سوم فیلم با «مایک مینیولا» (Mike Mignola)، تهیه‌کننده‌ی این سری، و «ران پرلمن» (Ron Perlman)، بازیگر نقش اصلی فیلم، به صحبت خواهد پرداخت. در نهایت نیز نظرسنجی با ۱۳۳ هزار رای به پایان رسید.

در چنین شرایطی، امروز آقای دل تورو متنی را در حساب رسمی خود در توئیتر منتشر و اعلام کرد که جلسه‌ی او با افراد نامبرده به فرجام نرسیده و در نتیجه‌، فیلم «پسر جهنمی ۳» ساخته نخواهد شد:

متاسفم که این را می‌گویم اما من با دوستان در این مورد صحبت کردم و باید بگویم که به‌طور قطع دنباله‌ی این سری ساخته نخواهد شد.

در سال ۲۰۱۵ آقای گیلرمو دل تو در مصاحبه‌ی خود اعلام کرده بود که بخش زیادی از مشکل ساخت، به بودجه‌ی فیلم باز می‌گردد که هیچ شرکتی مایل به پرداخت ۱۲۰ میلیون دلار برای ساخت چنین فیلمی نیست. پیش از این پرلمن در مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت ورایتی به عدم ساخت قسمت سوم اشاره کرده بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: