«خیزش مردگان ۴» برای استیم عرضه خواهد شد

توسط سینا جعفری در ۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

بازی «خیزش مردگان ۴» برای عرضه روی سامانه‌ی استیم آماده می‌شود. هم‌چنین تاریخ عرضه‌ای هم توسط تیم سازنده مشخص شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. با دنیای بازی باشید.

طبق اعلام سازندگان، بازی در تاریخ ۲۴ اسفند برای استیم منتشر خواهد شد. البته بازی قبلا برای رایانه‌های شخصی در دسترس بود، اما این دسترسی فقط از طریق فروشگاه مایکروسافت امکان‌پذیر بود. این بازی در انحصار ویندوز ۱۰ بود. باید گفت که سیاست‌های فروشگاه مایکروسافت چندان برای بازیکنانی که به استیم و شرایط مناسب آن عادت دارند، خوشایند نیست. چنین اتفاقی برای دیگر عنوان مایکروسافت یعنی «کوانتوم بریک» هم افتاده بود.

خیزش مردگان ۴ در ابتدا به عنوان یکی از عناوینی که از طرح Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کنند، معرفی شد. در این طرح، خریداران می‌توانند با خرید یک نسخه (اکس‌باکس وان یا ویندوز ۱۰) به دیگری نیز دسترسی داشته باشند. ولی در نهایت این طرح برای بازی منتفی شد. در حالی‌که بازی هنوز از طریق فروشگاه مایکروسافت قابل خرید است، اما در صورت خرید به نسخه‌ی اکس‌باکس وان دسترسی نخواهید داشت.

عرضه‌ی خیزش مردگان ۴ روی استیم برای بسیاری مثل عرضه‌ی اولیه‌ی بازی برای رایانه‌های شخصی است. نسخه‌ی فروشگاه مایکروسافت هیچ مشکلی ندارد و حتی نقد‌های آن نیز با نسخه‌ی اکس‌باکس وان برابری می‌کند، اما برای بعضی از بازیکنان رایانه‌های شخصی که به استیم عادت دارند، خروج از سامانه‌ی استیم برایشان سخت و حتی در بعضی موارد طاقت فرسا است!

خیزش مردگان ۴ در هنگام عرضه‌ی اولیه روی اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ نمرات نسبتا خوبی از منتقدان دریافت کرد. اگر شما تا حالا صبر کرده‌اید، ‌شاید عرضه‌ی نسخه‌ی استیم در ۲۴ اسفند فرصت خوبی برای امتحان کردن این عنوان باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: