شماره جدید پازل در قالب دوهفته‌نامه منتشر شد

توسط دنیای بازی در ۴ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۱

ششمین شماره پازل منتشر شد. در این شماره، با مجله‌ای متفاوت از هر نظر نسبت به شماره‌های پیشین روبرو خواهید بود. اولین نکته، کم شدن تعداد صفحات است. این تغییر در کمیت صفحات به دلیل تغییر قالب پازل از “ماهنامه” به “دوهفته‌نامه” است. شماره ششم پازل، اولین شماره‌ایست که در قالب دوهفته‌نامه منتشر می‌شود. این قالب  علاوه بر سختی‌های خاص خودش، به ما این فرصت را می‌دهد تا مطالب را سریع‌تر در اختیار شما بگذاریم.

مطالب ما در ساختار جدید پازل، کوتاه‌تر شده اما این موضوع صدمه‌ای به محتوای مجله نزده است. شما می‌توانید علاوه بر صرفه‌جویی در زمان،  تمام اطلاعات لازم را به شکل خلاصه‌تری در اختیار داشته باشید. همچنین تنوع مطالب در ساختار جدید ما بیشتر شده و می‌توانید با هر شماره پازل، در جریان تمام اتفاقات ۴ حوزه بازی، سینما، فناوری و کامیک باشید.

تفاوت دیگر این شماره، Qrcodeها هستند، بیشتر مطالب مجله حاوی کدهایی است که تجربه متفاوتی را برای شما در خواندن مجله رقم می‌زنند. برای مثال از این پس همزمان با خواندن نقد یک بازی، می‌توانید به موسیقی همان بازی نیز گوش دهید. بعضا در کدهای موجود در صفحات مختلف، محتواهای بسیار ارزشمند و کمیابی را قرار داده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید.

در این شماره، پرونده مفصلی برای بازی رزیدنت اویل ۷ تهیه شده است. از سوی دیگر، بازی‌هایی مانند YAKUZA 0  و Shadow  Tactics را فراموش نکردیم. در بحث سینما، می توانید نقد فیلم Arrival را بخوانید و در مقاله‌ای دیگر، اطلاعات مفصلی راجب به دیوید فینچر، نگاه خاص و فیلم های بزرگش کسب کنید.

در بخش تکنولوژی سری به سرویس های استریم موسیقی زدیم چراکه به نظر می‌رسد زمان مهاجرت از سرویس‌های لوکال و محدود، به سرویس‌های استریم فرارسیده باشد. در ادامه مقالات جانبی، می‌توانید با کریپی پاستا لحظات ترسناکی را برای خود بسازید و در نهایت با مطلب کامیک V For Vendetta و ۱۰ شماره‌ای که از این سری به مجله ضمیمه شده، وارد دنیای شگفت‌انگیز کامیک شوید. مطالب نامبرده تنها بخشی از محتوای این شماره را تشکیل می‌دهند و مطالب جذاب دیگری برای شما تهیه شده است تا دو هفته متفاوتی را تا شماره بعدی تجربه کنید.

مجله پازل از ابتدا رایگان بوده و همچنان کاملا رایگان است.

دانلود نسخه کامپیوتر کیفیت عالی

دانلود نسخه کامپیوتر کیفیت متوسط

دانلود نسخه موبایل کیفیت عالی

دانلود نسخه موبایل کیفیت متوسط

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: