برنامه‌ای برای عرضه‌ی Nier: Automata برای اکس‌باکس وان نیست

توسط سینا جعفری در ۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

عنوان Nier: Automata ماه آینده برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. البته قرار است که بازی در زمانی نامعلوم در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود. بسیاری از عرضه نشدن نسخه‌ی اکس‌باکس وان متعجب شده بودند،‌ اما حالا تهیه‌کننده‌ی این عنوان در این مورد صحبت کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر بخواهیم صادق باشیم باید اعتراف کنیم که این دلیل چندان ما را متعجب نکرده است و این مساله بیشتر به عملکرد ضعیف اکس‌باکس وان در ژاپن برمی‌گردد. تهیه‌کننده‌ی این عنوان یعنی آقای یوسوکه سایتو در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده گفته است:« در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی روی این پلتفرم (اکس‌باکس وان) نیست. دلیل اصلی این کار قوی نبودن بازار اکس‌باکس وان در ژاپن است. پس تصمیمی گرفته شد که به‌جای نصف کردن تلاش‌هایمان، تمرکز فقط روی پلی‌استیشن ۴ باشد.»

او در ادامه خاطر نشان کرد:« بزرگ‌ترین حسن ساخت بازی برای یک پلتفرم این است که ما مجبور به نصف کردن زمانمان نیستیم و بیشتر اجازه داریم که روی کیفیت تمرکز کنیم. این به آن معنا نیست که پلتفرمی از دیگری بهتر است. بلکه از نگاه یک سازنده یعنی ما می‌توانیم زمان بیشتری را به یک پلتفرم اختصاص دهیم.»

تا زمان عرضه چیزی باقی نمانده است، اما کسانی که می‌خواند بازی را سریع‌تر امتحان کنند می‌توانند دموی منتشر شده را بازی کنند. با توجه به این‌که دمو حدود ۳۰ دقیقه است، حال و هوای بازی را به خوبی نشان می‌دهد. البته هم‌چنان بسیاری از جنبه‌های بازی نمایش داده نمی‌شوند. بازخوردهای بازیکنان از دمو بسیار راضی کننده بوده و باید ببینیم بازی نهایی به چه صورت خواهد بود.

Nier: Automata در تاریخ ۱۷ اسفند برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: