تصاویر جدیدی از بازسازی «فاینال فانتزی۷» و Kingdom Hearts 3 منتشر شدند

توسط حسین خداقلی در ۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

همزمان با جشنواره هواداران بازی «فاینال فانتزی ۱۴» (Final Fantasy 14) که در آلمان در حال برگزاری است، شرکت اسکوئر انیکس نیز در کنفرانس بازی‌های انیمیشنی که در موناکو برگزار می‌شود، اعلام حضور کرده است. این شرکت، تصاویر جدیدی از  بازسازی «فاینال فانتزی ۷» (Final Fantasy 7) و Kingdom Hearts 3 منتشر کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

متأسفانه، جزئیات کافی راجع به این دو بازی ارائه نشده است. اما با توجه به گفته‌های «تتسویا نومورا» در گفتگو با Gameblog و تصویر نشان داده شده از بازی Kingdom Hearts 3، اتفاقات داستان این بازی در تبس دنبال می‌شود. در ادامه نیز نومورا بیان کرد که keyblade sora wields به لطف ساختار قدرتمندش، می‌تواند به وسایل مختلفی مانند یک سپر یا ارابه جنگی تبدیل شود.


بازی Kingdom Hearts 3 در کنفرانس مطبوعاتی مراسم E3 در ژوئن سال ۲۰۱۳ به کاربران معرفی شد؛ اما تاریخ عرضه آن اعلام نگردید. امیدوار هستیم  که این بازی هم امسال برای علاقه‌مندان عرضه شود.

در کنار نشان دادن تصاویر جدید از بازسازی فاینال فانتزی ۷، نومورا به تغییرات ساختار مبارزه بازی اشاره نمود. او بیان کرد که مبارزه‌ها در بازی بدون هیچگونه وقفه‌ای اتفاق می‌افتد، هنگامی که از نارنجک استفاده می‌کنید، هم‌پیمانان شما در امان خواهند بود و صدمه‌ای نخواهند دید. اگرچه با توجه به صحنه سازی این بازی، این حرکت انهدام کننده خواهد بود.

همچنین نومورا ادعا کرد که قصد داشت ویدیویی از بازی را به نمایش بگذارد اما شرکت اسکوئر انیکس اجازه این کار را به او نداد. با این وجود، جزئیات بیشتری در طول زمان از این بازی ارائه خواهد شد.

نسخه‌ی بازسازی فاینال فانتزی ۷ در مراسم E3 سال ۲۰۱۵ برای Play Station 4 معرفی شد اما تاریخ عرضه آن اعلام نگردید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تصاویر جدیدی از بازسازی «فاینال فانتزی۷» و Kingdom Hearts 3 منتشر شدند”

  1. reza_only گفت:

    نومورا توی توضیح تصویر فاینال فانتزی گفته توی اون مرحله از اونجا که باید به رآکتور ماکو نفوذ کنید طبیعی تر میبود که مرحله رو بشه بصورت مخفی انجام داد واسه همین امکان مخفی شدن و کاور گرفتن پشت جعبه ها وجود داره. البته که میشه یهو نارنجک بندازی وسطشون و سوپرایز کنی دشمن رو.
    محیط هم تقریبا تخریب پذیر خواهد بود. تا این لحظه هم تصمیم بر اینه که آتش خودی (تاثیر نارنجک روی خودی ها مثلا) وجود نداشته باشه

    ۰ ۰