فیل اسپنسر: بازی‌های انحصاری بیشتری در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهند شد

توسط سورنا رضایی در ۲ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

این‌طور که به نظر می‌رسد، در کنار عرضه‌ی قدرتمند ترین کنسول، اسکورپیو، مایکروسافت برنامه دارد تا در مقایسه با سال گذشته، تعداد بیشتری از عناوین انحصاری اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را عرضه کند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به جدیدترین صحبت‌های فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس‌باکس، شرکت مایکروسافت در کنار عرضه‌ی کنسول اسکورپیو، لاین آپ بزرگ و البته متفاوت‌تری از عناوین انحصاری را در مقایسه با سال گذشته برای انتشار در ۲۰۱۷ آماده کرده است. اسپنسر، سپس نام عناوین Sea of Thieves، State of Decay 2 و «کرک‌داون ۳» (Crackdown 3) را نوشت و اضافه کرد که لاین آپ امسال به همین عناوین ختم نشده و کاربران باید انتظار عناوین بیشتری را داشته باشند:

ما تمرکز خود را بر روی ساخت بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بازی‌ها در تاریخ کنسول اکس‌باکس قرار داده‌ایم؛ این بدان معناست که همچنان بازی‌های بیشتری برای قابلیت برگردان جانبی منتشر خواهند شد.

در کنار بازی‌های انحصاری پیش رو، پیشرفت‌های مداوم اکس‌باکس لایو و عرضه‌ی کنسول اسکورپیو هم قرار دارند که این عوامل، سال ۲۰۱۷ را به سالی شگفت انگیز برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ تبدیل خواهد کرد.

اخیراً نیز شرکت مایکروسافت تاریخ کنفرانس خود در رویداد E3 2017 را اعلام کرد که با توجه به آن، کنفرانس این شرکت در یازدهم ماه ژوئن (بیست‌ویکم خرداد ماه سال ۱۳۹۶) برگزار خواهد شد. همچنین با توجه به آخرین اعلام این شرکت، جزئیات بیشتری از کنسول اسکورپیو در این رویداد در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: