پیش‌بینی‌های موجود مبنی بر فروش هفته‌ی آغازین فیلم «لوگان»

توسط پوریا حسینی در ۱ اسفند ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

فیلم «لوگان» (Logan)، آخرین قسمت از سری فیلم‌های کاراکتر «ولورین»، دو هفته‌ی دیگر اکران می‌شود و انتظار می‌رود فروش بزرگی را در هفته‌ی اول خود تجربه کند. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بر اساس گزارشات منتشر شده از خبرگزاری The Wrap، پیش‌بینی شده است که فیلم لوگان در سه روز اول اکران خود، فروشی  در حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون دلار داشته باشد؛ با توجه به تاریخ اکران فیلم در اسفند ماه، چنین فروشی دستاورد بزرگی محسوب می‌شود. فیلم X-Men Origins: Wolverine با توجه به اینکه در فصل تابستان اکران شد، در هفته‌ی آغازین فروشی بالغ بر ۸۵ میلیون دلار داشت (معمولاً در این فصل، احتمال موفقیت مالی فیلم‌ها، نسبتاً بیشتر است).

فروش ۶۰ میلیون دلاری هفته‌ی اول برای فیلم لوگان، اسفند ماه متفاوتی را در باکس آفیس رقم خواهد زد و نسبت به قسمت قبلی سری (فیلم The Wolverine هفته‌ی اول خود را در تابستان با فروش ۵۵ میلیون دلاری سپری کرد) پیشرفت چشم‌گیری محسوب می‌شود.

همانطور که مطلع هستید، لوگان آخرین فیلم «هیو جکمن» خواهد بود که در آن نقش ولورین را ایفا می‌کند، اما «پاتریک استوارت» ۷۶ ساله اعلام کرده است که کار او با سری فیلم‌های X-Men تمام نشده و همچنان برای بازی در نقش «پروفسور اِکس» علاقه‌مند است.

فیلم لوگان در سیزدهم اسفند ماه اِکران اولیه‌ی خود را شروع خواهد کرد. سایر بازیگران فیلم، Sienna Novikov، Stephen Merchant، Elizabeth Rodriguez، Boyd Holbrook و Richard E. Grant هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: