ورثینگتون: دنباله‌های فیلم «آواتار» منحصر به‌فرد خواهند بود

توسط سورنا رضایی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۹:۳۰

«جیمز کامرون» (James Cameron) که کارگردانی قسمت اول فیلم «آواتار» (Avatar) را برعهده داشت، ماه قبل به‌طور رسمی اعلام کرد کرد که فیلمبرداری قسمت‌های جدید از ماه آگوست آغاز خواهد شد. در چنین شرایطی، «سم ورثینگتون» (Sam Worthington) که به‌عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم شناخته می‌شود، به‌تازگی صحبت‌های تازه‌ای را پیرامون فیلم‌های آینده و داستان‌ آن‌ها انجام داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ورثینگتون در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت We Got This Covered توضیح داد که قرار است هر چهار فیلم به‌طور همزمان فیلم‌برداری شوند:

قرار است فیلم‌ها به‌طور همزمان فیلم‌برداری شوند که مابین فیلم‌برداری آن‌ها فاصله‌ای خواهد بود. البته این برنامه مقداری گنگ و مبهم است که به‌محض آغاز شدن کار، همه چیز مشخص می‌شود. اما فیلم‌برداری از تابستان آغاز خواهد شد، زیرا کامرون به وقت کافی برای تکمیل فیلم‌نامه‌ها نیاز داشت. هر زمان که او از من برای آغاز کار درخواست کند، بدون معطلی خواهم رفت، زیرا به او اعتماد کامل دارم. من همه‌ی فیلم‌نامه‌ها را خوانده‌ام و باید بگویم آن‌ها فوق‌العاده و البته منحصر به‌فرد هستند.

ورثینگتون در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود مقداری به موضوع «خانواده» در فیلم‌نامه‌ها پرداخت که پیش از این کامرون درباره‌ی آن صحبت کرده بود:

فیلم قرار است جیک را هشت سال پس از اتفاقات قسمت نخست به‌نمایش بگذارد. در این زمان، او دیگر دارای یک خانواده است. جهان فیلم نیز بسیار بزرگ‌تر از قسمت پیشین خواهد بود. البته همچنان تمرکز فیلم‌نامه بر روی موضوع «خانواده» قرار دارد.

علارغم اینکه مدتی است به‌دنیای جدید قدم گذاشته و حتی مدتی را در آن زندگی کرده است، او همچنان دنیا را از دید یک کودک می‌نگرد. فیلم، در کنار موضوع «خانواده»، بر روی این مسئله هم تمرکز ویژه‌ای دارد.

علارغم اینکه چهار ماه دیگر فیلم‌برداری قسمت‌های جدید آغاز خواهد شد، هنوز تاریخ اکران رسمی آن‌ها اعلام نشده است. البته کامرون اخیراً اعلام کرده بود که امیدوار است قسمت جدید برای اکران در کریسمس سال ۲۰۱۸ میلادی آماده شود. همچنین شرکت فاکس یک فیلم که محصول شرکت «لایت‌استورم» (Lightstorm Entertainment) خواهد بود را برای اکران در بیست‌ویک دسامبر ۲۰۱۸ ((بیست‌وشش آذر ۱۳۹۷) ) زمان‌بندی کرده که بسیاری معقدند قسمت جدید آواتار خواهد بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “ورثینگتون: دنباله‌های فیلم «آواتار» منحصر به‌فرد خواهند بود”

  1. Meraj Fathi گفت:

    منتظریم… :-)

    ۰ ۰