به‌روزرسانی جدید «واچ داگز ۲»، پایان‌بندی بازی را طولانی‌تر می‌کند

توسط سورنا رضایی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

با به‌روزرسانی جدید بازی «واچ داگز ۲» (Watch Dogs 2) که به‌تازگی توسط شرکت فرانسوی یوبی‌سافت منتشر شده است، پایان‌بندی این بازی مقدار طولانی‌تر شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

مدتی قبل، لیست تغییرات به‌روزرسانی ۱.۱۱ بازی واچ داگز ۲ منتشر شد. با توجه به این لیست، منطقه‌ی جدیدی از بازی در دسترس کاربران قرار گرفته که به‌نوعی یک آماده‌سازی برای دریافت محتویات دانلودی در آینده محسوب می‌شود. همچنین ابراز احساسات و لباس‌های جدیدی نیز به بازی اضافه شده است. در کنار این موارد، تغییرات دیگری نیز شاهد بودیم که مهم‌ترین آن‌ها تغییر در پایان‌بندی بازی بوده است.

از آن‌جایی که ممکن است برخی از کاربران همچنان در حال تجربه‌ی بازی بوده و به پایان آن نرسیده‌ باشند، از اسپویل داستان خودداری می‌کنیم. با این وجود می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم که اگر بازی را به‌اتمام رسانده‌اید، بهتر است بار دیگر مرحله‌ی پایانی بازی را تکرار کنید، زیرا پایان‌بندی بازی در مقایسه با گذشته مقداری طولانی‌تر شده است.

همچنین وب‌سایت کوتاکو با انتشار یک پست اعلام کرد که در بخشی از پایان‌بندی جدید، مختصات جغرافیایی به‌نمایش گذاشته می‌شود که به ناحیه‌ی بریکستون شهر لندن اشاره دارد. شاید در نگاه اول فکر کنید این مختصات، اشاره‌ای به مکان یکی از محتویات آینده‌ی بازی باشد اما باید بگوییم که اتفاقات جدیدترین محتوای بازی در سانفرانسیسکو دنبال می‌شود. همچنین برخی دیگر نیز اعتقاد دارند که این مختصات، به نسخه‌ی سوم این سری اشاره دارد.

البته این امکان نیز وجود دارد که سازندگان بازی از قرار دادن این مختصات در پایان‌بندی جدید هیچ منظور خاصی نداشته‌اند که این ادعا با توجه به فروش ضعیف بازی منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد. البته این مورد را نیز اضافه کرد که با توجه به اعلام جدید یوبی‌سافت، فروش بازی در مقایسه با زمان انتشار خود بهبود داشته است.

در پایان لازم به ذکر است که بازی واچ داگز ۲ هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: