گزارش مالی جدید کونامی افزایش در‌آمد را نشان می‌دهد

توسط سینا جعفری در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

شاید در حال حاضر کونامی شرکت خیلی محبوبی در بین بازیکنان نباشد، اما واضح‌ترین نکته این است که آن‌ها برای خودشان بسیار خوب درآمدزایی کرده‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی‌که میزان درآمد مقداری کمتر شده است، اما هزینه‌های کمتر تولید باعث چشم‌گیر شدن درآمد‌ها شده است. با توجه به آخرین گزارش مالی این شرکت، آن‌ها نسبت به سال گذشته ۲۲۹.۸ درصد افزایش درآمد داشته‌اند. بخشی از این درآمد به‌خاطر عملکرد مناسب شاخه‌های تناسب اندام و سلامتی و بخش تفریحی این شرکت است،‌ اما آن‌ها اعلام کردند که بازی‌هایشان نیز -مخصوصا در بخش بازی‌های همراه- عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. در این گزارش آمده است:

  • بازی‌های همراه عرضه شده به نام‌های “Yu-Gi-Oh! Duel Links” و “JIKKYOU POWERFUL SOCCER” هردو رکورد بیشترین دانلود را در بین عناوین کونامی شکسته‌اند. هم‌چنین عناوین “JIKKYOU PAWAFURU PUROYAKYU” و “Professional Baseball Spirits A” به‌خوبی به کار خود ادامه می‌دهند. (میزان دانلودها تا تاریخ ۱۷ ژانویه به‌این صورت است: Yu-Gi-Oh! Duel Links: حدود ۲۵ میلیون دانلود. JIKKYOU POWERFUL SOCCER: حدود ۵ میلیون دانلود. JIKKYOU PAWAFURU
    PUROYAKYU: حدود ۲۹ میلیون دانلود. Professional Baseball Spirits A: حدود ۷ میلیون دانلود.)
  • فروش ادامه‌دار و جهانی کارت‌های تجاری Yu-Gi-Oh!
  • عرضه‌ی بازی JIKKYOU PAWAFURU PUROYAKYU Heroes برای نینتندو ۳DS در حالی‌که Winning Eleven 2017 هم‌چنان از نظر فروش شرایط مناسبی دارد.

به‌نظر می‌رسد که درگیری نه‌چندان جالب هیدئو کوجیما با کونامی و جدایی او، تاثیر چندانی در درآمدهای این شرکت نداشته است؛ حتی جدایی تعدادی از اعضای کلیدی استودیو کوجیما پروداکشنز هم عمل‌کرد مالی مناسب کونامی را تحت تاثیر قرار نداده است.

کونامی در حال حاضر بر روی سری بازی Pro Evolution Soccer و عنوان متال گیر بقا (Metal Gear Survive) کار می‌کند. هم‌چنین آن‌ها بازی جدیدی از سری بامبرمن (Bomberman) را نیز برای عرضه روی نینتندو سوییچ دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: