گزارش باکس آفیس: صدرنشینی «بتمن لگویی»/ آغاز اکران «جان ویک: قسمت دوم»

توسط امیرحسین صفری در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۵

این هفته سینمای آمریکا، فروش خود را با ظهور سه تازه اکرانِ مورد انتظار سال آغاز کرد. «شکاف» پس از دو هفته‌ی متوالی صدرنشینی، بالاخره جایگاه یک خود را به « لگو بتمن» سپرد و پس از دو نوظهورِ هفته، در جایگاه چهارم ایستاد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

انیمیشن مورد انتظار «لگو بتمن» این هفته اکران شد و با درخششِ تمام، صدر جدول را در اختیار گرفت. این فیلم در هفته‌ی افتتاحیه، تاکنون ۵۳ میلیون دلار کسب کرده است. آغاز باشکوه بتمن لگویی قطعا تا هفته‌ها فیلم را در مقام پرفروش‌ترین اثر هفته نگه خواهد داشت. چیزی که از پوسترها و تصاویر فیلم دریافت می‌شود، حاکی از حضور شخصیت‌های شاخص دنیای بتمن از جمله «جوکر» و «هارلی کوئین» است. در هر حال داستان بتمن جدید، در قالب طنز همیشگی لگو، بتمن را در مرکزیت کار قرار می‌دهد. قهرمان شهر گاتهام که مانند گذشته وظیفه‌ی خود را در حفاظت و نگهداری از شهر می‌بیند، این بار درگیر ماجرای پسرکی می‌شود که ظاهراً حضانتش را پذیرفته و در قبال او مسئولیت‌هایی دارد. ساخت بتمن لگویی به‌عنوان آخرین ساخته‌ی «کریس مک‌کی»، بیش از ۸۰ میلیون دلار هزینه در برداشته است. «چنینگ تیتوم»، «جک گالیفیاناکیس» و «جونا هیل» از جمله صداپیشگان انیمیشن هستند.

The LEGO Batman Movie

فیلم «پنجاه ظیف تیره‌تر» هم به‌عنوان عضوی از سه تازه اکران هفته، در دومین جایگاه جدول باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم که داستان یک رابطه‌ی عجیب را روایت می‌کند، این هفته کار خود را با رقم قابل توجهِ ۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار آغاز کرد.

John Wick: Chapter Two

این هفته قسمت دوم فیلم مورد انتظار «جان ویک» هم به اکران در آمد. دومین قسمت جان ویک با بازی «کیانو ریوز»، ماجرای مبارزه‌ی شخصیت جان ویک علیه یک تبهکار ایتالیایی را به تصویر می‌کشد. این فیلم هفته‌ی افتتاحیه را با ۳۰ میلیون دلار به پایان برد. در ادامه جدول فروش این هفته را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: