پشتیبانی «راکت لیگ» از پلی‌استیشن ۴ پرو تایید شد

توسط سینا جعفری در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

با عرضه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو، سازندگان مختلف برای استفاده از قدرت بیشتر این دستگاه دست به کار شدند. بعضی از آن‌ها با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های جدید، وضوح بالاتر و فریم بالاتر را برای بازی‌هایشان فراهم کردند. جدیدترین عضو این مجموعه نیز عنوان «راکت لیگ» است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌روزرسانی پلی‌استیشن ۴ پرو راکت لیگ در تاریخ ۳ اسفند عرضه خواهد شد و با خود وضوع ۴K و فریم ۶۰ را می‌آورد. این به‌روزرسانی حتی برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ های معمولی هم قابلیت‌های خوبی خواهد داشت. حالا شما می‌توانید بازی را در همه‌ی مناطق با وضوح ۱۰۸۰P و فریم ۶۰ اجرا کنید. این به آن معناست که بازی حتی در حالت ۳ یا ۴ نفره نیز می‌تواند ۶۰ فریم خروجی داشته باشد. این به‌روزرسانی نتیجه‌ی زحمات تیم همکار استودیو سایونیکس، یعنی تیم پنیک باتن (Panic Button) است.

راکت لیگ برای اکس‌باکس وان هم در دسترس است، اما هنوز وضوح و فریم بالاتر را پشتیبانی نمی‌کند. شاید بعد از عرضه‌ی پروژه‌ی اسکورپیو شاهد عرضه‌ی این به‌روزرسانی برای اکس‌باکس هم باشیم. نیازی به توضیح اضافه نیست که در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی از ابتدا فریم نامحدود و وضوح بالا در دسترس بود. البته برای اجرا در این مشخصات، باید سیستم قدرتمندی هم داشته باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: