نینتندو به پشتیبانی سوییچ از گیم‌کیوب اشاره می‌کند

توسط سینا جعفری در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

از زمانی‌که نینتندو کنسول جدیدش با نام سوییچ را معرفی کرد و حتی قبل از آن، بازیکنان درخواست‌های بسیاری برای اضافه شدن عناوین گیم‌کیوب به سرویس کنسول مجازی نینتندو را داشته‌اند. لازم به ذکر است که کنسول مجازی نینتندو، قابلیتی است که اجازه‌ی دانلود عناوین محبوب و قدیمی نینتندو را به علاقه‌مندان می‌دهد. حالا مصاحبه‌ای جدید منتشر شده که به طرفداران کمی امید می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ای جدید، آقای یوشیکاکی کویزومی از شرکت نینتندو اعلام کرد که آن‌‌ها کاملا از درخواست‌های طرفداران باخبرند. او در این باره گفت:« ما نمی‌توانیم به‌طور دقیق به این سوال جواب دهیم، چون ما هنوز چیزی در این مورد رونمایی نکردیم. تنها چیزی که من می‌توانم بگویم این است که ما در حال انجام فعالیت‌هایی هستیم که به همان جهت می‌رود.» هم‌چنین آقای شینیا تاکاهاشی، یکی از مدیران نینتندو اعلام کرد که گیم‌کیوب می‌تواند بر روی سوییچ آینده‌ای داشته باشد.

گیم‌کیوب در سال ۲۰۰۱ معرفی شدد و از لحاظ فنی، قوی‌ترین کنسول نسل خودش بود. رقبای این کنسول، پلی‌استیشن ۲ و اکس‌باکس بودند. متاسفانه این دستگاه در بین کاربران زیاد محبوب نشد. شاید دلیل این مساله ظاهر اسباب بازی گونه‌ی گیم‌کیوب و همین‌طور استفاده‌ی نینتندو از دیسک‌های کوچک به جای DVD های معمول بود. همین دیسک‌های کوچک سازندگان را به دردسر زیادی انداخت و بسیاری از بازی‌های گیم‌کیوب بیشتر از دو دیسک داشتند.

رئیس نینتندو آمریکا، آقای رجی فیلز-ایم در بخشی از مصاحبه‌ی خود با نشریه‌ی تایم به کنسول مجازی نینتندو و گیم‌کیوب اشاراتی کرد:« من زمانی به نینتندو آمدم که اواخر عمر گیم‌کیوب بود. زمانی‌که ما به میزان فروش گیم‌کیوب نگاه می‌کنیم، مطمئنا یکی از بهترین‌های ما نیست. حالا نکته‌ی جالب اینجاست که صحبت‌ها درباره‌ی اضافه شدن گیم‌کیوب به کنسول مجازی زیاد شده‌اند و این نکته برای من بسیار جالب است.»

نینتندو سوییچ در تاریخ ۱۳ اسفند و به صورت جهانی عرضه خواهد شد. زمان عرضه‌ی کنسول مجازی نینتندو هم نامشخص است٬ اما انتظار می‌رود که در زمان عرضه‌ی دستگاه یا نهایتا کمی بعد از آن عرضه شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “نینتندو به پشتیبانی سوییچ از گیم‌کیوب اشاره می‌کند”

  1. خوب پشتیبانی از نسل قبل که طبیعیه و تا حالا همیشه بوده. از طرفی قبلا هم تو بخش آنلاین گفته بودن بازی های قدیمی را در اختیار کاربرا قرار می ده که خوب نشان دهنده ی همونه. امیدوارم به سرعت طیق وسیعی بازی قدیمی را هم در اختیار بذاره تا بیشتر لذت ببریم.
    تشکر

    ۱ ۰
  2. بایونتا ۲ هم باید بدن! :۲۴: :'( :-)

    ۰ ۰