احتمال دارد فیلم‌برداری فیلم جدید «مردان ایکس» تابستان امسال آغاز شود

توسط حسین خداقلی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

اعلام شده است که فیلم جدید فیلم «مردان ایکس» (X-Men) ممکن است در ژوئن شروع به فیلم‌برداری کند. اطلاعات و خلاصه‌ای از اثر «مردان ایکس: سوپرنوا» (X-MEN: Supernova) در وب‌سایت تولید این اثر قرار گرفت که حاکی از آن است این فیلم در تابستان امسال در «مونترئال» شروع به فیلم برداری خواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این اطلاعات در My Entertainment world ذکر شده است که به خلاصه‌ای از آن را در اینجا می‌پردازیم: «مردان ایکس توسط پروفسور چارلز خاویر گرد هم آمده‌اند تا از دنیایی که از آن‌ها می‌ترسد و تنفر دارد محافظت کنند، مردان ایکس در جنگ‌های زیادی شرکت داشته‌اند و با دشمنان بسیار قدرتمندی روبرو شده‌اند، اما هیچ‌کدام از این‌ها نتوانسته آن‌ها را برای مخوف‌ترین مبارزه‌ای که در پیش رو دارند آماده کند.

یکی از اعضای ‌مردان ایکس به نام «جین گری» قدرتی فرا‌تر قوه‌ی ادراک و فهم انسان به‌دست آورده که این قدرت وجود او را نیز فاسد کرده ‌است. حال مردان ایکس باید تصمیم بگیرند آیا زندگی زنی که آنان او را می‌ستایند با ارزش‌تر است یا بقای کل جهان و بشریت!

نیاز به نقل این موضوع است که ساخت این اثر باید از طرف استودیو Fox تأیید شود و همچنین اسامی کارگردان و بازیگران هم هنوز اعلام نشده است. اگر چه این هم اولین باری نیست که عنوان «مردان ایکس: سوپرنوا» بعنوان سری بعدی این فیلم معرفی می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که استودیو Fox بدنبال بدست آوردن امتیاز دوباره استفاده از داستان سری قدیمی «سیمرغ سیاه» (Dark Phoenix) که در خلاصه خبری مطرح شده، می‌باشد.

در نوامبر اعلام شده بود که تهیه کننده فیلم٬ «سایمون کینبرگ»، در حال کار بر روی فیلمنامه ‌ای جدید می‌باشد. کینبرگ به تازگی بیان کرده که اگر‌چه اصول و عناصر «سیمرغ سیاه» که از سری های قبلی فیلم مردان ایکس می‌باشد و در سری های گذشته این فیلم به کار گرفته شده‌اند٬ او بدنبال راه‌هایی است تا آن‌ها را در سری ها‌ی جدید این فیلم به‌کار نبرد. به نقل از Cinemablend ، کینبرگ گفته است:«هر داستانی که در سری ها‌ی «درجه یک» (First Class) و «روز ها‌ی گذشته آینده» (Days Of Future Past) دنبال می‌شده‌ است، آماده خواهد بود. بنابراین داستان سری جدید، داستانی خواهد بود که ما بتوانیم آن‌ را با شیوه‌ی دیگری نقل کنیم.

شخصیت «سیمرغ» (Phoenix) –جین گری–  ابتدا توسط «فامکه یانسن» و به تازگی توسط «سوفی ترنر» بازی شده است. «سیمرغ سیاه» یک طرح داستان توسعه داده شده‌ای بود که اغلب با توجه به سری «مردان ایکس شگفت انگیز» (The Uncanny X-MEN) در دهه‌ی ۱۹۸۰ دنبال می‌شد. تمرکز اصلی این سری از مردان ایکس بر روی این بوده که جین گری که وجود او توسط نیروی سیمرغ که او را با قدرت خود تغذیه می‌کند ، او را علیه مردان ایکس می‌کند.

نیز در اخبار مربوطه ، فاش شده است که فیلم مردان ایکس نمایش تلویزیونی خود را  در مارچ شروع خواهد کرد.اجازه ساخت این مجموعه توسط استودیو Fox ماه پیش صادر شده و موضوع اصلی آن، جهش یافته های کم سن و سالی هستند که همواره بهمراه والدین خود مشغول فرار از دست مأموران دولتی هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: