«ندای وظیفه: عملیات سری ۲» فعلا برای اکس‌باکس وان عرضه نمی‌شود

توسط سینا جعفری در ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

طرفداران سری بازی «ندای وظیفه» که منتظر عرضه‌ی «عملیات سری ۲» برای اکس‌باکس وان و از طریق Backwards Compatibility بودند، کمی تا قسمتی ناامید شدند. برای جزییات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

در پاسخ به سوالی که از سوی یکی از طرفداران پرسیده شده بود، آقای فیل اسپنسر در توییتر اعلام کرد که شایعات مربوط به عرضه‌ی ندای وظیفه: عملیات سری ۲ برای اکس‌باکس وان، حقیقت ندارند. قبلا شایعه شده بود که این بازی در لیست عناوین جدید اضافه شده به سرویس Backwards Compatibility در این هفته قرار خواهد داشت. یکی دیگر از طرفداران در مورد اضافه شدن این بازی در طول این ماه پرسیده بود که اسپنسر اعلام کرد که نمی‌تواند چنین اطلاعاتی را جلوتر از زمان در اختیار آن‌ها قرار دهد. پاسخ کامل اسپنسر این‌گونه بود:« من نمی‌توانم در مورد عرضه‌ی بازی‌های آینده متعلق به شرکت‌های همکار نظری بدهم، اما [می‌توانم بگویم که] اخبار منتشر شده حقیقت ندارند. متاسفم. ای کاش می‌توانستم خبرهای بهتری به شما بدهم.»

عملیات سری ۲ در سایت بازخورد‌های اکس‌باکس، بیشترین درخواست را برای اضافه شدن به سرویس Backwards Compatibility داشته است. این بازی بیش از ۲۱۰۰۰۰ رای دارد و با فاصله‌ی بسیار زیاد نسبت به بازی درخواستی دوم یعنی اسکایریم با ۱۷۳۰۰۰ رای، قرار دارد. رای‌گیری در سایت بازخوردهای اکس‌باکس چیزی را تضمین نمی‌کند، اما همین نظرات نشان می‌دهد که درخواست‌ها برای این عناوین بسیار بالاست.

از بین ۵ عنوان اول در لیست٬ ۴ عنوان از سری ندای وظیفه دیده می‌شود! «جنگاوری نوین ۲» با ۱۶۸۰۰۰ رای، «جنگاوری نوین ۳» با ۱۱۹۰۰۰ رای و «جنگاوری نوین» با ۱۱۴۰۰۰ رای در رتبه‌های مختلف قرار دارند. هم‌چنین لازم به ذکر است که هم‌اکنون چهار عنوان از سری ندای وظیفه بر روی اکس‌باکس وان قابل بازی هستند: «ندای وظیفه ۲»، «ندای وظیفه ۳»، «ندای وظیفه: جهان در جنگ» و «ندای وظیفه: عملیات سری».

قابلیت Backwards Compatibility کنسول اکس‌باکس وان در حال حاضر حدود ۳۲۰ عنوان را در کتاب‌خانه‌ی خودش دارد و این تعداد روزانه در حال افزایش است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: