قسمت دوم World War Z بدون تاریخ اکران مانده است

توسط تارخ ترهنده در ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

شرکت «پارامونت» تقویم تاریخ‌های اکران فیلم‌هایش را به‌روز کرد، ولی قسمت دوم World War Z بدون تاریخ اکران مانده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

براساس گزارش Entertainment Weekly، این فیلم که قرار بود با حضور «برد پیت» در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ شمسی اکران شود، اکنون دیگر تاریخ اکرانی برای آن در نظر گرفته نشده و تاریخ قبلی نیز حذف شده است.

کارگردان فیلم J.A. Bayona تابستان از پست خود کناره‌گیری کرد و هم‌اکنون روی ادامه‌ی فیلم «دنیای ژوراسیک» کار می‌کند. شایعه شده که David Fincher فیلم را کارگردانی خواهد کرد، ولی این خبر چیزی جز شایعه نیست.

با اینکه اولین قسمت فیلم با موفقیت مالی روبرو شد، تولید این قسمت جدید با مشکلات بودجه و روند پیشروی ساخت در مدت زمان تعیین شده روبرو شد. World War Z با فروشی ۵۴۰ میلیون دلاری به پرفروش‌ترین فیلم زامبی‌محور تاریخ سینما مبدل شد.

در کنار این فیلم، فیلم «جمعه، سیزدهم» همان Friday the 13th نیز بدون تاریخ انتشار در انتظار است. فیلم بعدی کارگردان «قوی سیاه» Darren Aronofsky نیز که با عنوان «مادر!» (Mother!) شناخته می‌شود ۱۳ مهر سال ۱۳۹۶ اکران می‌شود. فیلم مادر! با هنرمندی Jennifer Lawrence، Domhnall Gleeson و Michelle Pfeiffer بر پرده‌ی سینما خواهد رفت.

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “قسمت دوم World War Z بدون تاریخ اکران مانده است”

  1. SleepyMan گفت:

    امیدوارم کنسل نشه!
    با اینکه زامبی هاش سوپر زامبی بودن ولی اون اکشنی که من از یه فیلم با این سبک ازش انتظار داشتم رو درش جای داده بود

    ۰ ۰