احتمال انتخاب کارگردان جدید برای فیلم آینده‌ی «بتمن»

توسط مسعود محمودپور در ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

ماه گذشته بود که «بن افلک» (Ben Affleck) اعلام کرد که فیلم جدید «بتمن» را کارگردانی نخواهد کرد.  حالا احبار حاکی از این هستند پیشنهادی به یک کارگردان جدید برای کارگردانی فیلم داده شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق آخرین خبرها، شرکت «برداران وارنر» به «مت ریوز» (Matt Reeve) پیشنهاد کارگردانی بتمن جدید را داده است. ریوز سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌هایی چون Cloverfield، Dawn Of The Planet Of The Apes و War For The Planet Of The Apes را دارد.

همچنین بنابر آخرین گزارشات، «کریس تریو» ( Chris Terrio)، نویسنده‌ی فیلم «آرگو» (Argo)، کار نوشتن فیلنامه‌ی بتمن را به پایان رسانده است. البته هنوز هیچ‌یک از این اخبار به طور رسمی تایید نشده  و باید منتظر واکنش برادران وارنر در قبال این خبرها باشیم.

با اینکه بن افلک کارگردانی بتمن را برعهده نخواهد داشت اما در این فیلم نقش‌آفرینی خواهد کرد. افلک در این باره گفت:

شخصیت‌های خاصی وجود دارند که قلب میلیون‌ها نفر را تسخیر کرده‌اند. بازی کردن این نقش به تمرکز و تعهد زیادی نیاز دارد. من نمی‌توانم هم به عنوان کارگردان و هم به عنوان بازیگر به صورت همزمان کار کنم.

اولین بازی افلک در نقش بتمن به فیلم «بتمن در برابر سوپرمن» باز می‌گردد. افلک در فیلم «لیگ عدالت» که این تابستان روی پرده خواهد رفت هم نقش‌ بتمن را بازی کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: