جزییات جدیدی از بازی «سرنوشت ۲» منتشر شد

توسط سینا جعفری در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

طبق اعلام اکتیویژن، «سرنوشت ۲» (Destiny 2) هم‌چنان برای عرضه در سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود. در جدیدترین گزارش مالی این شرکت، ناشر این بازی اطلاعات مبهمی از این عنوان مورد انتظار منتشر کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

آقایان توماس تیپل و اریک هرشبرگ از شرکت اکتیویژن در مورد سرنوشت ۲ صحبت کردند. تیپل تایید کرد که سرنوشت ۲ برای به‌هیجان آوردن طرفداران کنونی این بازی ساخته می‌شود، اما به جز این مساله، آن‌ها در تلاش هستند تا بازیکنان جدید را هم به این بازی بیاورند. تیپل هم‌چنین اشاراتی به برنامه‌های بانجی برای محتواهای اضافه بعد از عرضه‌ی بازی کرد که ظاهرا بسیار به بازی فعلی شباهت دارد. او آن‌ها را «محتواهای فصلی» نام گذاشت.

درحالی‌که صحبت‌های تیپل نشان می‌دهد که ظاهرا با الگویی همانند سرنوشت ۱ سر و کار داریم، اما باید هنوز منتظر باشیم و ببینیم که عرضه‌ی این محتواهای اضافه، به‌صورت سالانه خواهد بود یا همانند اوایل عرضه‌ی بازی، شاهد عرضه‌ی محتواهای مختلف در طول سال خواهیم بود.

هرشبرگ نیز اضافه کرد که ساخت سرنوشت ۲ به‌خوبی پیش می‌رود. او گفت که دنباله، چیزهای زیادی برای دوست داشتن در خود دارد.

با توجه به داستان درهم ریخته‌ی سرنوشت ۱ و صحبت‌های اخیر هرشبرگ،‌ به‌نظر می‌رسد که شماره‌ی دوم یک داستان سینمایی ارائه خواهد داد. او اعلام کرد که داستان یکی از پایه‌های سرنوشت ۲ است و نقطه‌ی تمرکز بانجی محسوب می‌شود. در سرنوشت ۲ شاهد گروهی از شخصیت‌های قابل اتکا و به‌یاد ماندنی خواهیم بود. به‌نظر می‌رسد که بانجی به بازخوردهای طرفداران توجه کرده است و حالا سخت در تلاش است تا عنوانی با داستان خوب و روند بازی قدرت‌مند را روانه‌ی بازار کند.

هرشبرگ هم‌چنین اضافه کرد:«راه‌های خوبی برای جذاب کردن بازی برای بازیکنان معمولی وجود دارد،‌ درحالی‌که طرفداران حرفه‌ای و چیزهایی که دوست دارند را از دست ندهیم.». با این گفته، می‌توان متوجه شد که بازیکنان معمولی بازی‌های تیراندازی هم احتمالا با سرنوشت ۲ ارتباط برقرار خواهند کرد.

ساخت سرنوشت ۲ مدت‌‌هاست که دنبال می‌شود و جزییات زیادی از بازی در دسترس نیست. بسیاری از بخش‌های بازی هم‌چنان برای بازیکنان مجهول هستد. انتظار می‌رود که بازی در گردهمایی E3 به‌طور کامل معرفی شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: