تماشا کنید: تریلر جدیدی از روند بازی بسته‌ی الحاقی «شهر حلقه‌ای» منتشر شد

توسط سینا جعفری در ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

آخرین محتوای دانلودی بازی «ارواح تاریک ۳» که «شهر حلقه‌ای» (The Ringed City) نام دارد، در تاریخ ۸ فروردین عرضه خواهد شد. شرکت بندای نمکو به‌تازگی ویدیوی جدیدی از روند بازی این محتوای دانلودی منتشر کرده که میتوانید در ادامه خبر آن را مشاهده کنید. با دنیای بازی همراه باشید.

اگر از طرفداران پروپاقرص این سری بازی هستید و نمی‌خواهید چیزی از بازی برایتان لو برود، توصیه می‌کنیم به نوشته‌ی ابتدای ویدیو عمل کنید و آن را تماشا نکنید!

سه ناحیه‌ی جدید برای این بسته در نظر گرفته شده است. هم‌چنین دشمنان جدیدی هم حضور خواهند داشت و در پایان نیز می‌توانید با یک غول آخر جدید مبارزه کنید. به جز این موارد، بازی داستان جدید و سلاح‌های جدیدی را هم اضافه می‌کند. هم‌چنین نقشه‌ی جدیدی برای مبارزات بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) نیز در این بسته موجود خواهد بود.

اگر سیزن پس بازی را در اختیار داشته باشید،‌ می‌توانید این بسته را در روز عرضه دانلود کنید. هم‌چنین شهر حلقه‌ای در نسخه‌ی بازی سال ارواح تاریک ۳ که در تاریخ ۱ اردیبهشت عرضه خواهد شد نیز موجود خواهد بود. این بسته با نام «ارواح تاریک ۳: نسخه‌ی آتش محو می‌شود» (Dark Souls 3: The Fire Fades Edition) شناخته می‌شود. این بسته فقط برای عرضه در مناطق اروپا، آسیا و ژاپن برنامه‌ریزی شده است.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد،‌ این محتوای دانلودی در تاریخ ۸ فروردین برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/bRFha/vt/frame[/aparat]

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: