سرورهای Conan Exiles به‌طور موقتی بسته شدند

توسط مسعود محمودپور در ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

دیروز «فانکام» (Funcom) اعلام کرد: «همکار رسمی ما نتوانسته خدمات را در سطحی که ما انتظار داشتیم ارائه دهد» و خبر از توقف موقتی سرورهای Conan Exiles داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آن دسته از کاربرانی که بازی را تجربه کرده‌اند، از شنیدن این خبر و رفع لگ‌های بازی خوشحال خواهند شد. اما این یعنی سرورهای چند نفره برای مدتی از کار خواهند افتاد.

Conan Exiles هفته‌ی گذشته از طریق «استیم» در اختیار کاربران قرار گرفت؛ البته فانکام تعداد کاربران آنلاین را به ۱۰۰ نفر محدود کرد. سپس تعداد کاربران به ۲۰۰ نفر افزایش داده شد تا شاید مشکل سرور رفع شود، اما این کار فایده‌ای نداشت و مشکل پابرجا ماند.

به دلیل این مشکل، همکاری فانکام و PingPerfect، شرکتی که میزبانی سرورها را برعهده داشت، منحل شد.

فانکام در استیم اعلام کرد:

متاسفانه به دلیل مشکلات به‌وجود آمده در اکثر سرورها و اینکه همکار رسمی ما نتوانسته خدمات را در سطحی که ما انتظار داشتیم ارائه دهد، دو شرکت با توافقی دو طرفه، قطع همکاری کردند.

ما در تلاش هستیم که همکارهایی را با سخت‌افزار مناسب پیدا کنیم تا بتوانیم داده‌های بازی را به آن‌جا منتقل کنیم. اما به دلیل استقبال بسیار بالا از این بازی، اکثر شرکت‌ها سخت‌افزار مناسب این حجم را ندارند و پیدا کردن همکار مناسب احتمالا چند روز طول خواهد کشید.

به عبارتی سرورهای رسمی غیر فعال شده‌اند و کاربران برای ادامه‌ی بازی باید از ۷۵۰۰ سرور محرمانه‌ای که موجود هستند، استفاده کنند. فانکام در ادامه از کاربران عذرخواهی کرد.

فانکام می‌گوید که داده‌های سرور‌های قدیمی را نگه‌داشته است تا در صورت پیدا شدن سرورهای مناسب به آن‌ها انتقال دهد. این داده‌ها شامل شخصیت‌ها، ساختمان‌ها، عملیات و … می‌باشند.

تیم سازنده تاکنون چند آپدیت را برای بازی منتشر کرده و آپدیت هم در راه است. فعلا آپدیت‌ها برای رفع ایراداتی مانند قطع اتصال و … منتشر می‌شوند. به محض رفع این ایرادات، آپدیت‌هایی جهت بهبود گیم‌پلی بازی منتشر خواهند شد.

در حال حاضر تاریخ جدیدی برای عرضه‌ی Conan Exiles مشخص نشده است. این بازی قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سرورهای Conan Exiles به‌طور موقتی بسته شدند”

  1. علی گفت:

    سلام خوب سرور هایی که بازه از کجا میشه پیدا کرد

    ۱ ۰