قیمت سرویس آنلاین نینتندو سوئیچ کمتر از ۳۰ دلار خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

ماه قبل، شرکت نینتندو اطلاعات تازه‌ای از کنسول نینتندو سوئیچ منتشر کرد. با توجه به اطلاعاتی که در آن زمان منتشر شد، این کنسول نیز همانند پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان از سرویس آنلاین بهره خواهد برد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در لایواستریمی که ماه قبل برگزار شد، شرکت نینتندو اعلام کرد که کنسول نینتندو سوئیچ نیز از سرویس آنلاین برخوردار خواهد بود که با استفاده از آن، کاربران می‌توانند به تجربه‌ی عناوین آنلاین بپردازند. همچنین یک برنامه اختصاصی نیز معرفی شد که با اتصال به سرویس، قابلیت چت صوتی و لابی‌های آنلاین را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شرکت نینتندو در آن زمان قیمت این سرویس را اعلام نکرد. اما امروز، آقای «تاتسومی کیمیشیما» (Tatsumi Kimishima)، مدیر نینتندو، در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Nikkei داشت، قیمت این سرویس را دو الی سه هزار یِن (معادل ۱۷.۵۰ الی ۲۶.۵۰ دلار آمریکا) به‌طور سالانه اعلام کرد.

در مقابل این سرویس، پلی استیشن پلاس و اکس‌باکس لایو قرار می‌گیرند که هر کدام به‌ترتیب ۴۹.۹۹ و ۵۹.۹۹ دلار آمریکا قیمت دارند. این سرویس‌ها، در کنار ارائه‌ی خدمات آنلاین، به کاربران خود بازی‌های رایگان نیز اعطا می‌کنند.

البته سرویس نینتندو نیز بازی‌های رایگان دو کنسول NES و SNES را ارائه می‌دهد که تنها برای یک ماه در دسترس خواهند بود. در پایان لازم به ذکر است که کنسول نینتندو سوئچ در سوم ماه مارس (سیزدهم اسفند ماه) عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: