مایکروسافت با وجود عرضه‌ی «پروژه‌ی اسکورپیو»، به پشتیبانی از اکس باکس وان ادامه خواهد داد

توسط مسعود محمودپور در ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

۲۰۱۷ سال مهمی برای بخش سخت‌افزاری اکس باکس است؛ چرا که مایکروسافت در اواخر آن «پروژه‌ی اسکورپیو» را روانه‌ی بازار خواهد کرد. حالا «فیل اسپنسر» (Phil Spencer)، رئیس اکس باکس، اعلام کرد با وجود عرضه‌ی «اسکورپیو»، مایکروسافت تا مدت‌ها از اکس باکس وان و اکس باکس وان اس پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیل اسپنسر در توییتی نوشت: «اکس باکس وان و اس تا سال‌ها پشتیبانی خواهند شد.» این توییت در پاسخ به توییت یکی از کاربران که گفته بود بعد از آمدن اسکورپیو اکس باکس وان منسوخ خواهد شد، نوشته شده است.

بازی‌های اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ روی اسکورپیو اجرا می‌شوند، در ضمن لوازم جانبی‌ آن‌ها هم با یکدیگر سازگار هستند. اسکورپیو قرار است یک نسخه‌ی کامل شده از اکس باکس وان باشد. این تقریبا همان رابطه‌ای است که بین پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو وجود دارد.

اسپنسر همچنین عنوان کرده بود که بهتر است هواداران برای پیش خرید کنسول تا زمان معرفی بازی‌هایی که برای آن منتشر می‌شوند، صبر کنند. به گفته‌ی اسپنسر توسعه‌ی اسکورپیو در مجموع بسیار خوب پیش می‌رود.

در خبر دیگری هم آمده بود که اسکورپیو یک کنسول از نسل دیگر است و شباهتی با پلی‌استیشن ۴ پرو ندارد که می‌توانید اطلاعات بیش‌تر این خبر را اینجا بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: