بن افلک فیلم «بتمن» را کارگردانی نخواهد کرد

توسط سورنا رضایی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

«بن افلک» (Ben Affleck) در جدیدترین صحبت‌های خود به‌طور رسمی اعلام کرد که از کارگردانی فیلم «بتمن» انصراف داده است. البته او همچنان به‌عنوان بازیگر و تهیه‌کننده در ساخت فیلم با شرکت برادران وارنر همکاری خواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در چند وقت اخیر شایعات بسیاری پیرامون روند ساخت فیلم بتمن وجود داشت. در این شایعات گفته شده بود که به‌دلیل مشکلاتی پیرامون فیلم‌نامه به‌وجود آمده است، بن افلک دیگر قصد کارگردانی این فیلم را ندارد. بن افلک در جدیدترین صحبت‌های خود با تایید این خبر، اعلام کرد که همچنان به‌عنوان بازیگر نقش «بروس وین» (Bruce Wayne)، تهیه‌کننده و نویسنده با شرکت برادران وارنر همکاری خواهد کرد:

شخصیت‌هایی وجود دارند که از جایگاه‌ ویژه‌ای در قلب میلیون‌ها هوادار برخوردارند. انجام چنین نقش‌هایی نیازمند تمرکز، علاقه و عملکردی عالی است که توانایی ارائه‌ی آن را دارم. در طول این مدت مشخص شد که نمی‌توانم هر دو کار را به‌طور همزمان آن‌طور که باید انجام دهم. بنابراین، من با همراهی استودیو تصمیم گرفتم تا فرد دیگری را  پیدا کنم که با همکاری من کارگردانی این فیلم عظیم را انجام دهد. البته من همچنان در پروژه حضور دارم، اما در حال حاضر به‌دنبال یک کارگردان می‌گردیم.

پس از تایید شایعات، وب‌سایت ورایتی با انتشار یک گزارش، لیست کاندیداهای احتمالی برای کارگردانی فیلم بتمن را منتشر کرد که در میان اسامی، نام «مت ریوز» (Matt Reeves) که سابقه‌ی کارگردانی فیلم «طلوع سیاره‌ی میمون‌ها» (Dawn Of The Planet Of The Apes) در پرونده‌ی خود دارد نیز به‌چشم می‌خورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: