الکترونیک آرتز: «تایتان‌فال ۲» کمتر از انتظارات فروخته است

توسط سینا جعفری در ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۲:۱۱

در حال که اکثر بازیکنان تایتان‌فال ۲ را عنوان بهتری نسبت به شماره‌ی اول می‌دانند و با توجه به این‌که بازی این‌بار برای یک پلتفرم دیگر نیز عرضه شد، اما ظاهرا میزان فروش بازی با انتظارات شرکت الکترونیک آرتز هم‌خوانی نداشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای بلیک یورگنسن از شرکت EA در همایش مربوط به درآمد‌ها در این هفته این مساله را عنوان کرد، اما او آمار دقیقی از میزان فروش این بازی نداد. تایتان‌فال ۲ با فاصله‌ی نزدیکی از دیگر بازی EA یعنی «میدان نبرد ۱» و عنوان رقیب یعنی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» عرضه شد. در ابتدا EA تصور می‌کرد که بازیکنان هردو بازی میدان نبرد ۱ و تایتان‌فال ۲ را خریداری کنند، اما بعد از عرضه مشخص شد که آن‌ها اشتباه می‌کردند.

تمامی این‌ها در حالی است که بازی بخش تک‌نفره‌ی خوبی ارائه داد، محتوای دانلودی رایگان عرضه کرد و در نهایت، بازی به جز اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، این‌بار برای پلی‌استیشن ۴ هم عرضه شد. البته آقای یورگنسن اعلام کرد که شرکت قصد ندارد که این عنوان را کنار بگذارد. بخشی از صحبت‌های او را می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

«حالتی که ما به تایتان‌فال نگاه می‌کنیم، این‌گونه است که ما یکی از بهترین عناوین امسال را داریم و مطمئنا با توجه به لیست بلند بالای عناوین امسال، یکی از بهترین عناوین این نسل از کنسول‌ها [در اختیار ماست]. ما تیم سازنده‌ای داریم که سابقه‌ای باورنکردنی دارند و متعهد به پشتیبانی از جامعه‌ی طرفداران هستند. ما انتظار داریم که این جامعه را در ادامه‌ی این سال مالی گسترش دهیم.»

EA با دور اندیشی به راه خود با تایتان‌فال ۲ ادامه می‌دهد و به این نکته اشاره می‌کند که میدان نبرد ۴ نیز در زمان عرضه مشکلاتی در زمینه‌ی فروش داشت و در طول گذر زمان، میلیون‌ها نسخه فروخت. هم‌چنین یورگنسن وعده‌ی محتواهای دانلودی جدیدی را از طریق به‌روزرسانی جدید بازی داد. با تمام این‌ها، ما هنوز اطمینان نداریم که تایتان‌فال ۳ را میبینیم یا خیر. موسس استودیو ری‌اسپاون یعنی آقای وینس زمپلا گفت که آینده‌ی این سری هنوز کاملا مشخص نشده است، اما آن‌ها از ساخت نسخه‌ای دیگر بدشان نمی‌آید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

1 Reply to “الکترونیک آرتز: «تایتان‌فال ۲» کمتر از انتظارات فروخته است”

  1. caner 2 گفت:

    وقتی برای زمان انتشار فکر نشه همچین بلایی سر بازی میاد

    ۰ ۰