بازی‌سازان مطرح داخلی و بین‌المللی به هیئت مشاوران TGC پیوستند

توسط A F در ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۶:۱۳

هیئت مشاوران نمایشگاه Tehran Game Convention با حضور متخصصان بازی‌سازی صاحب‌نام و باتجربه جهان و جمعی از بهترین بازی‌سازان داخلی، تشکیل شد.

نمایشگاه TGC به عنوان نخستین رویداد علمی-تجاری و بین‌المللی بازی‌سازی در ایران، برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته‌تر، از بازی‌سازان متخصص داخلی و خارجی در بحث علمی مشاوره می‌گیرد. در همین راستا نیز هیئت مشاوران TGC با حضور ۶ عضو بین‌المللی و ۵ عضو ایرانی تشکیل شده است.

این هیئت، هدایت و مدیریت ۶۰ کنفرانس علمی و ۵ کلاس تخصصی این رویداد را در پنج موضوع تکنولوژی و فنی، هنری، طراحی بازی، مدیریت پروژه و تجارت و بازاریابی برعهده دارد.

براساس این گزارش در بخش تکنولوژی و فنی Mike Acton  از شرکت Insomniac Games، آقای Sébastien Lagarde از شرکت Unity Technologies و نیز یاسر ژیان از شرکت فن‌افزار شریف حضور دارند.

در بخش هنری Henry LaBounta از شرکت معروف و شناخته شده‌ی Zynga و امیرحسین عرفانی از استودیو بازی‌سازی SpaceFox در هیئت مشاوران حضور دارند.

در بخش طراحی بازی خانم Susan O’Connor نویسنده، طراح و مشاور بین‌المللی بازی‌سازی با تجربه نویسندگی در بازی‌های توم ریدر، فار کرای ۲ و بایوشاک؛ و آیدین ذوالقدر بازی‌ساز مطرح مستقل، مشاور و مدرس بازی‌سازی به هدایت و مدیریت کنفرانس‌های این بخش خواهند پرداخت.

در بخش تولید و مدیریت پروژه Keith Fuller از شرکت Fuller Game Production با سابقه حضور در ساخت بازی‌های Call of Duty Black Ops، Quake 4 و Singularity؛ و امیر حسین فصیحی از شرکت فن‌افزار شریف این بخش را هدایت می‌کنند.

در نهایت بخش تجارت و بازاریابی رویداد توسط Phil Elliott از شرکت Square Enix و فرزام ملک‌آرا از شرکت توسعه‌گر شبیه‌ساز هدایت می‌شود.

با حضور مشاوران مطرح بین‌المللی و داخلی، پیش‌بینی می‌شود کنفرانس‌های نمایشگاه TGC، با کیفیت بالایی از نظر علمی و حضور سخنرانان مطرح بین‌المللی برگزار شود.

نخستین نمایشگاه TGC نهم و دهم اردبیهشت ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند به سایت http://www.tehrangamecon.com/register/ مراجعه کنند. همچنین کسانی که تا پیش از ۲۵ اسفند ثبت‌نام کنند، بابت ثبت‌نام زودهنگام در این رویداد از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: