عرضه‌ی بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom برای رایانه‌های شخصی تایید شد

توسط سورنا رضایی در ۸ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

استودیو «لول فایو» (Level-5) که وظیفه‌‌ی ساخت و توسعه‌ی بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom را برعهده دارد، امروز به‌طور رسمی اعلام کرد که بازی مذکور برای دارندگان رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که نسخه‌ی اول این سری به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۳ عرضه شده بود. نسخه‌ی دوم نیز به‌عنوان یک عنوان انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ معرفی شد. با این‌حال، آقای «آکیهیرو هینو» (Akihiro Hino)، مدیر عامل استودیو لول فایو، در جدیدترین صحبت‌های خود به‌طور رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز عرضه خواهد شد.

اما داستان بازی که در دنیای Ni No Kuni رخ می‌ددهد، پیرامون فرمانروایی با نام «دینگ دونگ دل» ( Ding Dong Dell) است؛ جایی که در آن گربه‌ها، موش‌ها و انسان‌ها در کنار یکدیگر زندگی‌ می‌کردند. اما با رخ دادن یک کودتا، هارمونی موجود از بین رفت و «ایوان» به عنوان پادشاه نیز تبعید شد. این نسخه‌ نیز سعی دارد تا داستان بازگشت ایوان برای ساخت یک پادشاهی جدید را روایت کند.

در پایان لازم به ذکر است که تاریخ انتشار بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom به‌طور دقیق مشخص نشده است، اما با توجه به اطلاعات موجود، زمان انتشار نسخه‌های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی همزمان خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید