کارگردان «گودزیلا ۲»‌اعلام شد

توسط مسعود محمودپور در ۵ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

کارگردان قسمت بعدی از دنباله‌ی «گودزیلا» با نام «گودزیلا: پادشاه هیولاها» (Godzilla: King of Monsters) اعلام شد. «مایکل دارتی» (Michael Dougherty)، کارگردان فیلم Krampus، کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. او در کنار کارگردانی به صورت مشترک نویسندگی نمایش‌نامه‌ی فیلم را هم برعهده گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در اکتبر هم شایعاتی را درباره‌ی کارگردانی دارتی شنیده بودیم. در آن زمان گفته شده بود که کارگردانی او به تایید نمایش‌نامه‌ی او و «زچ شیلد» (Zach Shields) توسط Legendary بستگی دارد.

همان‌طور که وبسایت Variety تایید کرده، دارتی به عنوان کارگردان گودزیلا: پادشاه هیولاها انتحاب شده است. قسمت دوم از دنباله‌ای که قسمت اول آن را «گرت ادوارز» (Gareth Edwards) کارگردانی کرده بود. قسمت اول در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود و قسمت دوم در سال ۲۰۱۹ روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

دارتی قبلا فیلم Krampus که تم ترسناک کریسمسی داشت را کارگردانی کرده بود، کارگردانی فیلم Trick R’ Treat هم بره عهده‌ی او بود. به عنوان نویسنده او در فیلم‌های ابر قهرمانی «مردان اکس ۲» (X-Men 2) و «بازگشت سوپرمن» (Superman Returns) کار کرده بود.

گودزیلا: پادشاه هیولاها، به عنوان یکی از فیلم‌هایی است که Legendary با این سبک در دست ساخت دارد. Kong: Skull Island که اسفند امسال روی پرده خواهد رفت و monster mashup Godzilla vs. Kong که سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، دیگر فیلم‌هایی هستند که Legendary در دست ساخت دارد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کارگردان «گودزیلا ۲»‌اعلام شد”

  1. BenGix گفت:

    فیلم اول بسی چسبید.
    خیلی این کارگردانو نمیشناسم امید وارم دومیشم خوب از اب دراد.
    منتظرم کیفیت خوبه گادزیلای جاپنی بیاد فعلا.

    ۰ ۰