گزارش: تیم میلر کارگردانی ریبوت فیلم «ترمیناتور» را بر عهده خواهد داشت

توسط سورنا رضایی در ۳ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

وب‌سایت ددلاین با انتشار گزارشی ادعا کرد که ریبوت فیلم «ترمیناتور» هم اکنون در حال ساخت بوده و توسط «تیم میلر» کارگردانی می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به این گزارش، «جیمز کامرون» که قسمت نخست سری فیلم‌های ترمیناتور را کارگردانی کرده بود، از سال ۲۰۱۹ حقوق این سری را در اختیار خواهد گرفت. همچنین در ادامه‌ی این گزارش، از تیم میلر که فیلم موفق «ددپول» در پرونده‌ی کاری او مشاهده می‌شود به عنوان کارگردان فیلم یاد شده است.

آخرین قسمت از سری فیلم‌های ترمیناتور که به‌نوعی ریبوت این سری نیز محسوب می‌شد، در سال ۲۰۱۵ با نام «ترمیناتور: جنسیس» (Terminator Genisys) اکران شد که نه تنها در جلب نظر منتقدان، بلکه در باکس آفیس نیز ناموفق عمل کرد. هر چند این فیلم توانست در نهایت به فروش ۴۴۰ میلیون دلاری دست یابد، اما تنها ۹۰ میلیون دلار از این میزان از سینماهای آمریکا به‌دست آمده بود.

پیش از این گزارش نیز خانم «دانا گلدبرگ»، تهیه‌کننده‌ی فیلم، از ساخت قسمت جدید این سری خبر داده بود. او در مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت The Wrap گفته بود که سازندگان برای ساخت قسمت جدید از نظر مخاطبان استفاده خواهند کرد تا محصول مناسبی تولید کنند.

با وجود این اطلاعات، نامی از بازیگران ریبوت این سری برده نشده و مشخص نیست که آیا بار دیگر شاهد حضور «آرنولد شوارتزینگر» در این سری خواهیم بود یا خیر.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “گزارش: تیم میلر کارگردانی ریبوت فیلم «ترمیناتور» را بر عهده خواهد داشت”

  1. MOBIN.HP گفت:

    باز هم فکر نکنم بدون جیمز کامرون خوب بفروشه.

    ۰ ۰