«آنچارتد: میراث گم‌شده» تغییر پویایی نسبت به سری اصلی خواهد داشت

توسط سینا جعفری در ۲ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

در مراسم تجربه‌ی پلی‌استیشن ۲۰۱۶ مشخص شد که سری بازی سراسر اکشن ساخته‌ی ناتی‌داگ نسخه‌ی جانبی جدیدی دریافت می‌کند. شخصیت اصلی این عنوان کلویی فریزر است؛ کسی که نقش‌آفرینی فوق‌العاده‌ای در «آنچارتد ۲: در میان دزدان» و «آنچارتد ۳: فریب دریک» داشت. «آنچارتد: میراث گم‌شده» این بار در حاشیه‌های کشور هند اتفاق می‌افتد. مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن انگلیس، اخیرا مصاحبه‌ای با خالق این عنوان یعنی آقای شان اسکایگ داشته است که میتوانید آن را در دنیای بازی بخوانید.
در این مصاحبه آمده است:« یک تغییر قابل توجه، روایت داستان از دید یک شخصیت مونث است، بر خلاف نیتان دریک و چیزی که در سری اصلی دیده‌ شده است.» در ادامه درباره‌ی دلیل انتخاب کشور هند به عنوان منطقه‌ی این بازی سوال شده است. «هند نگاره‌های زیبایی دارد، معبدهای مخفی و خدایان عجیب و غریب که میتوانیم از آن‌‌ها [برای بازی] استفاده کنیم. پس این نقطه، محل مناسبی برای آنچارتد: میراث گم‌شده است.»

کلویی فریزر با همراهی نیدین راس – رییس سابق شرکت شورلاین در آنچارتد ۴- داستانش را تعریف خواهد کرد. در بخش گیم‌پلی تغییراتی نسبت به سری اصلی وجود خواهد داشت. کارگردان بازی یعنی آقای کورت مارگنو در این‌باره می‌گوید:« من فقط می‌گویم که این‌بار ما کمی بازتر کار خواهیم کرد. من نمیخواهم که خیلی وارد جزییات شوم، اما این چیزی است که ما برای بخش گیم‌پلی هیجان‌زده هستیم؛ مثل تضاد بین موقعیت شهری و موقعیت روستایی؛ تجربه‌ای محدودتر و تجربه‌ای بازتر.»

آیا باز به معنای جهان باز است؟ مطمئنا این شرایط بازیکنان را در یک محیط بدون محدودیت و درحال پذیرش شرایط سنتی هند و به امید یافتن گنج‌های مخفی جدید درگیر می‌کند. وقتی درمورد عرضه‌ی مستقل این عنوان به جای محتوای دانلودی پرسیده شد، اسکایگ این‌گونه پاسخ داد:« این [پرو‌ژه] در ابتدا به عنوان محتوای دانلودی آغاز شد… ما زمان بیشتری برای ساخت داستان نیاز داشتیم و حالا من می‌توانم بگویم که این یک گسترش دهنده‌ی داستانی است. این نگاهی است که ما به این پروژه داریم.»

درحالی‌که هنوز اطلاعات زیادی منتظر رونمایی هستند، به‌نظر می‌رسد که طرفداران از تریلر بازی که اکشن بدون توقف و جزییات گرافیکی عالی را نمایش می‌دهد، بسیار استقبال کرده‌اند.

از طریق این لینک می‌توانید تنها تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: