بیش از ۸۰ عنوان برای نینتندو سوییچ در حال ساخت است

توسط سینا جعفری در ۲ بهمن ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

با توجه به رونمایی سوییچ، قیمت، تاریخ عرضه و بازی‌های یک سال آینده‌ی این دستگاه، طرفداران هم‌چنان برای اطلاعات جدید تشنه هستند. ما عناوین زمان عرضه را دیده‌ایم که ممکن است از نظر تعداد کم باشند، اما در راس آن‌ها «افسانه‌ی زلدا: نبض طبیعت» قرار دارد. طبق اعلام نینتندو، در حال حاضر بیش از ۸۰ عنوان برای نینتندو سوییچ در حال ساخت هستند. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا این تعداد بازی کافی است؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در بین بازی‌های سوییچ عناوین قدرت‌مندی پیدا می‌شوند. اسکایریم، ماین‌کرفت، ماریو کارت ۸ و اسپلتون ۲ از جمله‌ی این عناوین هستند. همه عناوین گفته شده به همراه بازی‌های دیگر در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهند شد. این عناوین باعث می‌شوند که سوییچ -حداقل روی کاغذ- سال اول قدرت‌مندی داشته باشد. البته فاصله‌ی بین عرضه‌ی این عناوین احتمالا زیاد خواهد بود و در این بین، سوییچ به قوی‌کردن میزان فروشش در بین کاربران مشغول خواهد شد.

وی‌یو، کنسولی که از لحاظ فروش بسیار ناامید کننده بود و نینتندو با سوییچ قصد فراموش کردن آن دوران را دارد، در زمان عرضه بیش از ۲۰ بازی داشت. البته در بین آن‌ها عنوان برجسته‌ای نبود و این گستره‌ی عناوین زیاد بود و فقط تعداد اندکی از عناوین فروش اولیه‌ی مناسبی داشتند. عناوین کمتر در زمان عرضه احتمالا تصمیم استراتژیکی از سوی نینتندو برای جلوگیری از اتفاقات زمان وی‌یو بوده است. به این صورت عناوین بیشتری در مدت زمان بیشتر عرضه می‌شوند و فرصت بیشتری برای افزایش فروش دارند.

سوییچ هم‌چنین به جای عرضه در فصل شلوغ تعطیلات آخر سال، در ابتدای سال و ماه مارس عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد که نینتندو قصد دارد برای نینتندو برنامه‌ریزی طولانی مدتی داشته باشد. یعنی سوییچ را برای یک تعطیلات آخر سال قدرت‌مند آماده کند. ممکن است این روش کارساز باشد، اما باید صبر کنیم و ببینیم.

به نظر شما آیا ۸۰ عنوان در دست ساخت برای شروع کار سوییچ کافی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بیش از ۸۰ عنوان برای نینتندو سوییچ در حال ساخت است”

  1. nate_drake911 گفت:

    برای شروع این کنسول خوبه و مطمئنا اگه تلاش کنه پتانسیل قدرت نمایی خوبی داره ;)

    ۰ ۰