تماشا کنید: آخرین تریلر از فیلم «لوگان» منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱ بهمن ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

آخرین تریلر از فیلم «لوگان» که سومین فیلم فرانچایز ولورین محسوب می‌شود، توسط شرکت فاکس منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نخستین تریلر از فیلم لوگان که در ماه اکتبر منتشر شد، تایید می‌کرد در این فیلم شاهد حضور «هیو جکمن»، «پاتریک استوارت» و «دافنه کین» به ترتیب در نقش‌های ولورین، پرفسور اکس و X-23 هستیم. این فیلم که توسط «جیمز منگولد» کارگردانی می‌شود، بر اساس کمیک‌های «مارک میلار» ساخته شده و قرار است اتفاقات مربوط به ولورین پیر را روایت کند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از فیلم را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/c82Ke/vt/frame[/aparat]

در ماه مارس، هیو جکمن تایید کرد که لوگان آخرین حضور او بر پرده‌ی نقره‌ای سینما به عنوان شخصیت ولورین خواهد بود. با این وجود، وب‌سایت ورایتی در مصاحبه‌ای که با او داشت، بار دیگر به این موضوع پرداخت. این وب‌سایت در یکی از سوالات این موضوع را مطرح کرد که آیا امکان حضور او در فیلم «ددپول» و همکاری وی با «رایان رینولدز» وجود دارد یا خیر. جکمن نیز در جواب اعلام کرد که در این مورد هنوز مردد است:

من درباره‌ی این موضوع مردد هستم، زیرا می‌دانم که تصمیم کاملاً درستی است، هر چند ممکن است زمان‌بندی آن اشتباه باشد. با این وجود، این نقطه‌است که می‌خواهم کار را تمام کنم که از لحاظ تئوری ایده‌ی خوبی است.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم لوگان از تاریخ دوازدهم اسفند ماه آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: