تام هاردی: بدون شک فیلم دیگری از «مکس دیوانه» در راه است

توسط سورنا رضایی در ۲۸ دی ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

پس از اکران فیلم «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» که موفقیت‌های بسیاری را برای سازندگان چه در جلب نظر مثبت منتقدان و طرفداران و چه در باکس آفیس به‌همراه داشت، این سوال مطرح شد که آیا شاهد دنباله‌ای برای آن خواهیم بود یا خیر. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به صحبت‌های «جرج میلر»، کارگردان این فیلم، دنباله‌ای برای قسمت اول ساخته خواهد شد که به احتمال بسیار «مکس دیوانه: ویستلند» (Mad Max: The Wasteland) نام خواهد داشت؛ هر چند هنوز این مسئله به‌طور رسمی تایید نشده است. اما صحبت‌های تازه‌ی «تام هاردی»، بازیگر نقش مکس دیوانه، ساخت قسمت دوم را تایید می‌کند. او در جدیدترین صحبت‌های خود اعلام کرد که برای ساخت سه فیلم قرارداد امضا کرده است که تاکنون تنها یک قسمت آن ساخته شده است:

تا آن‌جایی که اطلاع دارم، برای ساخت سه فیلم قرارداد امضا کرده‌ام، بنابراین باید گفت مسئله‌ی اصلی زمان آن است. همچنین درباره‌ی ویستلند اطمینان ندارم، زیرا عناوین همیشه تغییر می‌کنند. اما به‌طور حتم فیلم دیگری ساخته خواهد شد.

پس از اکران فیلم جاده‌ی خشم، جرج میلر در یکی از مصاحبه‌های خود با وب‌سایت Top Gear اعلام کرد که برای ساخت فیلم جدید نیاز به زمان بیشتری دارد که می‌شود؛ مسئله‌ای که تام هاردی به‌نوعی در صحبت‌های خود به آن اشاره کرد:

ما جاده‌ی خشم را در هشت ماه فیلم‌برداری کردیم که زمان زیادی است. انجام دادن چنین کارها‌یی آن هم در گرما و گرد و خاک واقعاً خسته‌کننده بوده است. در حال حاضر نیز برای دو قسمت برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

فیلم مکس دیوانه: جاده‌ی خشم که با بودجه‌ی ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، توانست به فروشی معادل ۳۷۸ میلیون دلار در باکس آفیس دست یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: