Microsoft از نمایش Project Scorpio قبل از E3 2017 اطمینان ندارد

توسط سینا جعفری در ۲۳ دی ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۲

۲۰۱۷ سالی خواهد بود که مایکروسافت بالاخره از کنسول مورد انتظارش با نام رمز پروژه‌ی اسکورپیو پرده‌برداری می‌کند. این کنسول نسخه‌ی جدید اکس‌باکس وان است که با فاصله‌ی زیادی از نسخه‌ی معمولی قوی‌تر است. درحالی‌که بسیاری نشان دادن کنسول جدید در مراسم E3 و بردن کنفرانس را برای مایکروسافت کاری واضح و بدون نیاز به فکر کردن می دانند، اما به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت هنوز در این مورد اطمینان کامل ندارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این مساله زمانی مشخص شد که یکی از طرفداران از رییس اکس‌باکس یعنی آقای فیل اسپنسر پرسید که آیا ما پروژه‌ی اسکورپیو را قبل از E3 خواهیم دید یا خیر. پاسخ اسپنسر نیز این‌گونه بود:« صادقانه بگویم که هنوز مطمئن نیستم اما من میدانم که مردم این را می‌خواهند.» سپس طرفدار دیگری به این مساله اشاره کرد که شرکت مایکروسافت بیشتر به عرضه‌ی یک محصول با کیفیت بالا علاقه دارد تا معرفی آن در یک زمان مناسب. پاسخ اسپنسر به این سوال نیز چنین بود:« شما درست می‌گویید. رضایت از محصول در اولویت است. اعتماد در نام تجاری مهم است. پیروزی در جنگ‌های مربوط به روابط عمومی در تمرکز من نیست.»

سپس او توضیحاتی در مورد وضعیت سازندگان در مورد سخت‌افزار جدید ارائه داد و گفت که آن‌ها «موتورها را روشن کرده‌اند و در حال تنظیم‌شان هستند و پیش‌رفت بین استودیوها خوب و مناسب است.» او در مورد شرکت‌هایی که بر روی سخت‌افزار کار می‌کنند و بازی‌هایشان بر روی اسکورپیو بهینه‌ خواهد بود، چیزی نگفت. البته به‌نظر می‌رسد این اطلاعات در زمان معرفی رسمی کنسول اعلام شوند.

در حالی‌که ما به جز جمله‌ی «قوی‌ترین کنسول» چیز دیگری از اسکورپیو نمی‌دانیم، اما افراد زیادی هستند که نظراتی در مورد محصول نهایی و امکاناتش دارند و معتقدند که این کنسول باید با تمرکز بر مواردی که برای بازیکنان راحت باشد، پیش برود. این مطمئنا بخشی مهم است که مایکروسافت باید به درستی انجام شود، چون شرکت شروع خوبی در سال ۲۰۱۷ نداشته است. اخیرا اعلام شد که یکی از بزرگ‌ترین عناوین انحصاری اسکیل‌باوند کنسل شده است؛ خبری که بسیاری از طرفداران را ناامید کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: