هیدکی کامیا بابت لغو «اسکیل‌باند» بسیار متاسف است

توسط سورنا رضایی در ۲۳ دی ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

پس از تایید شایعه‌ی لغو بازی «اسکیل‌باند» توسط مایکروسافت، آقای «هیدکی کامیا» در حساب رسمی خود در توئیتر، قول داد که تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در آینده اتفاق مشابهی رخ ندهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید

پس از تایید این خبر از سوی مایکروسافت و استودیو «پلاتینیوم گیمز»، آقای کامیا که وظیفه کارگردانی بازی اسکیل‌باند را برعهده داشت نیز نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد. او پس از اظهار تاسف نسبت به لغو این بازی، به طرفداران قول داد که دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد:

همان‌طور که همه‌ی شما شنیده‌اید، متاسفانه بازی اسکیل‌باند لغو شده است. من برای افرادی که منتظر عرضه‌ی این عنوان بودند بسیار ناراحتم.

همچنین بسیار متاسفم که در آغاز سال نو چنین خبر بدی را به اطلاع شما می‌رسانم، اما تنها کاری که در حال حاضر می‌توانم انجام دهم، قول دادن برای ارائه‌ی عناوین جذاب در آینده است.

علاوه بر این، در آینده بیشتر تلاش خواهم کرد تا شما را اینگونه ناامید نکنم. در مقابل، امیدوارم شما هم منتظر عناوین ما باشید.

با توجه به شایعات، یکی از عوامل موثر در لغو بازی اسکیل‌باند مشکلات روحی آقای کامیا بوده که باعث شده بودند او پروژه را  در نیمه‌ی راه برای مدتی رها کند. اما به نظر می‌رسد این‌ها تنها شایعه بوده‌اند. آقای کامیا پیرامون این موضوع در توئیتر نوشت:

به خاطر سلامت روانم مرخصی گرفته‌ام؟!…من؟!

از آنجایی که آقای کامیا در ساخت و توسعه هیچ کدام از بازی‌های معرفی شده استودیو پلاتینیوم گیمز نقشی ندارد، به نظر می‌رسد باید مدت زیادی تا معرفی اثر جدید این بازی‌ساز صبر کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: