فیل اسپنسر از لغو بازی «اسکیل‌باند» دفاع کرد

توسط سورنا رضایی در ۲۱ دی ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

دیروز شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که با توجه به آن، توسعه بازی مورد انتظار «اسکیل‌باند» (Scalebound) با مشکلات بسیاری روبرو شده و به همین دلیل، شرکت مایکروسافت این پروژه را لغو کرده است؛ شایعه‌ای که مدت کوتاهی پس از انتشار، توسط این شرکت تایید شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پس از آغاز همکاری شرکت مایکروسافت و استودیو «پلاتینیوم گیمز» (Platinum Games) در سال ۲۰۱۳، توسعه‌ی این بازی نیز آغاز شد. این بازی از همان ابتدا توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و بسیاری منتظر عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۷ بودند. اما خبر لغو این بازی بسیاری از کاربران و طرفداران مایکروسافت را ناامید کرد. پس از این اتفاق، بسیاری از کاربران به صفحات اجتماعی هجوم برده و اعتراضات خود نسبت به چنین تصمیمی را نشان دادند. این اعتراضات نیز در نهایت آقای «فیل اسپنسر»، مدیر بخش اکس‌باکس، را به واکنش واداشت. او در پاسخ به یکی از کاربران نوشت:

تصمیم بسیار سخت و ناامیدکننده‌ای بود. با این وجود، ما معتقدیم که نتیجه‌ی آن برای کاربران اکس‌باکس بسیار بهتر خواهد بود. من به لاین‌آپ سال ۲۰۱۷ اطمینان کامل دارم.

هر چند خبر لغو این بازی بسیاری را ناامید کرد، اما نباید فراموش کرد که مایکروسافت بازی‌های بسیاری از جمله «جنگ‌های هیلو ۲» (Halo Wars 2)، «کرک‌داون» (Crackdown) را دارد که باید منتظر عرضه‌ی آن‌ها در سال جاری باشیم.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “فیل اسپنسر از لغو بازی «اسکیل‌باند» دفاع کرد”

  1. Nishkhand گفت:

    فکر میکنم اقای دلترو در ساخت بازی باهاشون همکاری می کرده

    ۰ ۰
  2. برای اکثر ناشرا اینها فقط تجارته. مایکروسافتم که جای خود داره. حالا باز به اکس باکس اسپنسر امیدوار بودیم. البته خیلی هم چیز خاصی نبود.

    ۰ ۰