جزئیات جدیدی از داستان بازی «مرد عنکبوتی» لو رفت

توسط سورنا رضایی در ۱۹ دی ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

علارغم اینکه مدت زیادی از معرفی رسمی بازی «مرد عنکبوتی» در E3  ۲۰۱۶ می‌گذرد، استودیو اینسومنیاک که وظیفه توسعه این بازی را برعهده دارد، جزئیات زیادی را از آن منتشر نکرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اما به لطف وب‌سایت IMDB به نظر می‌رسد جزئیات جدیدی از داستان این بازی لو رفته باشد. با توجه به جزئیاتی که بر روی این وب‌سایت قرار گرفته، در این بازی با پیتر پارکری مواجه خواهیم شد که ازدواج کرده و حتی صاحب فرزند پسر شده است. او باید از پسر و خانواده‌اش در برابر «دیو سبز» (Green Goblin) که به خاطر موضوعاتی شخصی به دنبال اوست محافظت کند.

همچنین در بخش‌های دیگر ذکر شده که پیتر پارکر به دنبال برقراری تعادل میان وظایفش به عنوان مرد عنکبوتی و زندگی‌ عادی‌ خود است.  چنین مسئله‌ای نیز باعث می‌شود در بخش‌هایی از بازی توانایی کنترل پیتر پارکر را به عنوان فردی عادی داشته باشیم؛ اتفاقی که پیش از این در سری بازی‌های «بتمن» تل‌تیل رخ داده بود.

علاوه بر این، وب‌سایت ComicsBeat با انتشار گزارشی مدعی شد که «یوری لونتال» وظیفه‌ی دوبله‌ و موشن کپچر پیتر پارکر را برعهده خواهد داشت. این بازیگر و دوبلور آمریکایی پیش از این در سریال «بن ۱۰» همکاری کرده بود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی مرد عنکبوتی در آینده به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “جزئیات جدیدی از داستان بازی «مرد عنکبوتی» لو رفت”

  1. caner 2 گفت:

    چه عجیب! طرفدارای مرد عنکبوتی می دونن که توی ریشه ی اصلی مردعنکبوتی، پارکر اصلا صاحب پسر نمیشه و صاحب دختر میشه، به هر حال، چه خوب و چه بد، دوست دارم به عنوان یه فن اسپایدر من، این سری بازی بتونه رقیب اصلی سری بتمن آرکام بشه

    ۰ ۰