تماشا کنید: تریلر جدید Conan Exiles بازی در شرایط جهان باز را نشان می‌دهد

توسط مسعود محمودپور در ۱۸ دی ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

Funcom امروز تریلر جدیدی را از Conan Exiles منتشر کرد که در آن به ساختار بازی مثل ساختمان‌ها، دفاع کردن و جنگیدن می‌پردازد.

در این ویدیو «جوئل بایلوس» (Joel Bylos)، مدیر بخش خلاقیت، و «اسکار لوپز»، رئیس طراحی شرکت، درباره‌ی اینکه چگونه این وقایع در دنیای sandbox این بازی شکل می‌گیرند، صحبت می‌کنند. بخش جالبی که در این تریلر نشان داده می‌شود، این است که کاربران می‌توانند نمادهایی بزرگ از خدایان را فر بخوانند؛ نمادهایی که می‌توانند هر چیزی که در مسیرشان قرار دارد را نابود کنند.

بایلوس درباره‌ی بازی می‌گوید:

می‌گویند خانه یعنی جایی که قلب شما در آن‌ جا قرار دارد. اما در Exiles خانه‌ یعنی جایی که شما قلب دشمنان خود را در آن نگه می‌دارید.

ساختمان‌سازی بخش مهمی در Exiles است و شما برای اینکه از خود در برابر محیط محافظت کنید، باید در این کار خوب عمل کنید. ما سخت در تلاش هستیم تا ابزاری را در اختیار کاربران قرار دهیم تا بتوانند حکومت خود را آن جا بسازند و به خوبی از آن دفاع کنند.

تریلر انتشار بازی، پس از عرضه‌ی آن در دوازده بهمن برای رایانه‌های شخصی،  منتشر خواهد شد.  قرار است بازی در بهار برای اکس باکس وان عرضه شود. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی آن روی پلی‌استیشن ۴ اعلام نشده است.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/YUO0k/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: