SEGA Europe دامنه‌هایی مربوط به Shenmue HD ثبت کرده است

توسط سینا جعفری در ۱۷ دی ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

آیا سگا برنامه‌هایی برای عرضه شنمو برای دستگاه‌های جدید دارد؟ به نظر می‌رسد که پاسخ این سوال بله باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به تحقیقات انجام شده، سگا اروپا دامنه‌ی جدیدی با نام ShenmueHD.com ثبت کرده است. با توجه به صفحه‌ی Whois دامنه‌ی ذکر شده، این آدرس در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ (۱۷ شهریور ۹۵) ثبت شده است. با توجه به تحقیقات بیش‌تری که توسط Segabits انجام شده، سگا دامنه‌های دیگری نیز مرتبط با شنمو در حوالی همان زمان ثبت کرده است.

سگا در حال حاضر مالک دو دامنه‌ی SheMnUeGame.com و ShenmueRemastered.com است که هردو در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (۱۶ شهریور ۹۵) ثبت شده‌اند. دامنه‌ی اول به همین صورت ثبت شده است؛ شاید برای این‌که ذهن‌ها را از حقیقت دور کند. در حال حاضر تمامی این آدرس‌ها به صفحات خالی و سفید هدایت می‌شوند، اما همه‌ی آن‌ها به احتمال عرضه‌ی نسخه‌های بازنگری شده (Remastered) دو نسخه‌ی اول اشاره دارند.

البته این مساله چیز جدیدی نیست، چون در تابستان سال گذشته آقای دن شریدان از سگا اعلام کرد که آن‌ها علاقه دارند تا شنمو را برای دستگاه‌های جدید عرضه کنند؛ اما این کار به سادگی آب خوردن نیست. در بخشی از صحبت‌های ایشان آمده است:

«متاسفانه عرضه‌ی شنمو برای پلتفرم‌های امروزی به سادگی پورت کردن نیست. چون ما می‌خواهیم مطمئن شویم که هر بازنگری HD از شنمو در حد و اندازه‌ی کیفیت نسخه‌های اصلی باشد. با وجود عناوینی از همه جهت کامل مثل شنمو ۱ و ۲ کمی پیچیدگی در مورد محصولات تحت لیسانسی که در بازی استفاده شده است، وجود دارد. با این وجود، ما دوست داریم که این کار را انجام دهیم و در حال تحقیق هستیم تا این را به واقعیت تبدیل کنیم.»

با توجه به این‌که این مصاحبه در تابستان انجام شده و دامنه‌ها چند ماه بعد ثبت شده‌اند، می‌توان این‌گونه برداشت کرد که سگا راه حلی برای مشکلات گفته شده در بالا پیدا کرده است. هم‌چنان باید منتظر اعلام رسمی سگا باشیم و ببینیم آیا نسخه‌ی بازنگری شده‌ی شنمو حقیقت دارد یا سگا با ثبت دامنه‌های بالا، قصد مطمئن شدن از شرایط شنمو را داشته است.

شنمو ۳ بعد از سال‌ها انتظار و پس از موفق شدن با اقتدار در کیک استارتر، حالا برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است و احتمالا در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. عرضه‌ی نسخه‌های بازنگری شده شنمو ۱ و ۲ و بازی کردن آن‌ها قبل از شنمو ۳ می‌تواند جالب و هیجان انگیز باشد. امیدواریم سگا این کار را انجام دهد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “SEGA Europe دامنه‌هایی مربوط به Shenmue HD ثبت کرده است”

  1. همینه، اره، یکی از بهترین خبرای این چند وقت :۱۵:
    چی بهتر از ریمستر دو تا از بهترینای سگا تو این چند سال میتونه باشه.
    زمینه رو هم برای نسخه سوم فراهم میکنه و با دست پر سراغ قسمت نهایی سگانه میریم.

    ۱ ۰