تاریخ عرضه‌ی Mass Effect: Andromeda مشخص شد

توسط سینا جعفری در ۱۶ دی ۱۳۹۵ , ۰۰:۰۰

یکی از مورد انتظار‌ترین عناوین سال ۲۰۱۷ حالا تاریخ عرضه‌ ی دقیقی دارد. بایوویر لحظاتی قبل از تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اثر جرمی رونمایی کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

بایوویر از طریق وب‌سایت اثر جرمی اعلام کرد که اثر جرمی: آندرومدا در تاریخ ۱ فروردین (۲۱ مارس) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه خواهد شد. بازیکنان اروپایی هم باید تا ۳ فروردین (۲۳ مارس) برای عرضه‌ی بازی صبر کنند.

آرین فلین مدیر بایوویر، اثر جرمی: آندرومدا را جاه‌طلبانه‌ترین نسخه‌ی این سری تا به امروز می‌داند. تیم سازنده در حال استفاده از موتور فراست‌بایت شرکت الکترونیک آرتز هستند؛ موتوری که بیشتر آن‌ را در سری عناوین میدان نبرد دیده‌ایم. این می‌تواند به معنای یک جهش گرافیکی بزرگ نسبت به سه‌گانه‌ی قبلی باشد.

احتمالا بازی بسیار به کامل شدن نزدیک است؛ چون فلین اضافه کرد که سازندگان بایوویر نسخه‌ای از بازی را به خانه‌هایشان برده‌اند که آن را «نسخه‌ی تعطیلات» نام‌گذاری کرده‌اند. چون قرار است که در طول تعطیلات، آن‌ها این بازی را روی رایانه‌های شخصی‌ یا کنسول‌هایشان تست کنند و با بازخوردهای خود برگردند تا بتوانند تغییرات را در صورت لزوم اعمال کنند.

طراحی شده برای جذب طرفداران جدید به همراه راضی کردن طرفداران سه‌گانه‌ی قبلی، اثر جرمی: آندرومدا ۶۰۰ سال بعد از داستان‌های فرمانده شپرد اتفاق می‌افتد. این به آن معناست که شما احتمالا با شخصیت‌های قبلی برخورد نخواهید داشت؛ البته بایوویر هرگز پتانسیل ساخت یک دنباله را رد نکرده است. بازیکنان سارا یا اسکات رایدر را در جهت یافتن خانه‌ای جدید برای انسان‌ها هدایت خواهند کرد. هرکدام از رایدرها در ابتدای بازی قابل شخصی‌سازی هستند و هرکدام داستان مخصوص به خود را دارند.

همانند اثر جرمی ۳ بایوویر برنامه‌هایی برای یک بخش چند نفره برای آندرومدا دارد. البته همانند نسخه‌ی گذشته این بخش برای داستان تک نفره حیاتی نخواهد بود، اما احتمالا داستانی مستقل درون داستان بخش تک نفره خواهد داشت.

نظر شما درباره‌ی نسخه‌ی جدید اثر جرمی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ عرضه‌ی Mass Effect: Andromeda مشخص شد”

  1. بازی کار شده و خوبی خواهد بود ولی به همون اندازه هم قابل احترام،نو یا لازم؟ اگه بگم هیچ چیز جدیدی نداره و استفاده از اسم مس افکته خیلی هم اغراق نیست.

    ۰ ۰