Bandai Namco برنامه هایی برای God Eater در سال جدید دارد

توسط سینا جعفری در ۱۵ دی ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۶

در همایش نمایش بازی‌ توکیو (Tokyo Game Show) در سال گذشته، بندای نمکو اعلام کرد که در حال کار بر روی یک گاد ایتر جدید برای کنسول‌ها هستند. ما هم‌چنین می‌دانیم که بازی منحصر به شرق آسیا نخواهد بود، چون توییتر آمریکای بندای نمکو تصویر بالا را به اشتراک گذاشت و به طور ضمنی عرضه‌ی جهانی بازی را تایید کرد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

از آن زمان، بندای نمکو در مورد موقعیت و ساخت بازی سکوت کرده بود. تا این‌که تهیه‌کننده یعنی آقای یوسوکه تومی‌زاوا سکوت را در زمان جشن سال نو شکست و از برنامه‌های استودیو برای جشن هفت سالگی این سری بازی در ماه بعد رونمایی کرد. توییت‌های بندای نمکو هم بعد از ایشان ادامه پیدا کرد و مشخص شد که اعضای تیم در حال حاضر به‌سختی کار می‌کنند تا بتوانند اطلاعات جدیدی در مورد نسخه‌ی جدید و کنسولی گاد ایتر و گاد ایتر آنلاین به اشتراک بگذارند.

توییت‌ها توسط وب‌سایت سیلیکونرا ترجمه شده است که می‌توانید آن‌ها را در ادامه بخوانید:« برای شما که منتظر اطلاعات جدید در مورد گاد ایتر هستید، ما امسال همه‌گونه اطلاعات جدید خواهیم داشت. در ابتدا، ما در حال آماده کردن فرصتی هستیم که در زمان سالگرد بازی در فوریه، بتوانیم چیزهایی را به اشتراک بگذاریم. پس لطفا منتظر آن‌ها باشید.»

در توییتر بندای نمکو هم آمده است:« همان‌طور که تهیه‌کننده تومی‌زاوا اشاره کردند، ما بهترین مان را انجام می‌دهیم تا اطلاعات جدید را برای شما مهیا کنیم و آغازگر این امر، اطلاعات جدیدی از پروژه‌ی کنسولی گاد ایتر و گاد ایتر آنلاین خواهد بود. از حمایت شما در سال جدید هم متشکریم!»

آخرین عنوان عرضه شده در سری اصلی عنوان گاد ایتر: رستاخیز بود. این عنوان یک بازسازی از عنوان گاد ایتر انفجار است. بازی در اکتبر ۲۰۱۵ برای پلی‌استیشن ویتا، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد. بازی نمرات نسبتا مناسبی از منتقدهای مختلف دریافت کرد. به نظر می‌رسد که بندای نمکو برنامه‌های بزرگی برای این دو عنوان جدید دارد. به جز این دو عنوان، بندای نمکو آیس کامبت ۷ و کابوس‌های کوچک را هم برای عرضه در سال ۲۰۱۷ دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: