شایعه: بازی «فراسوی نیک و بد ۲» انحصاری زمانی نینتندو سوئیچ خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱۵ دی ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

این‌طور که به نظر می‌رسد شایعات پیرامون نینتندو سوئیچ تمامی ندارد. با توجه به جدیدترین شایعات، بازی «فراسوی نیک و بد ۲» (Beyond Good & Evil 2) انحصاری زمانی این کنسول خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این شایعه نخستین بار توسط Laura Kate Dale در توئیتر مطرح شد. او که در این چند مدت اطلاعات بسیاری را از قبل رویدادهای مهم در اختیار کاربران قرار داده، طی توئیتی نوشت:

بازی فراسوی نیک و بد ۲ که با اسم رمز «ادیسه» (Odyssey) نیز شناخته می‌شود، دوازده ماه نخست پس از عرضه، انحصاری زمانی نینتندو سوئیچ خواهد بود. پس از آن، به صورت دیجیتالی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

 دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود این شایعه اهمیت پیدا کند. نخستین دلیل این است که Dale در چند ماه اخیر اطلاعات بسیاری را در اختیار کاربران قرار داده که درست بوده‌اند؛ برای مثال، قبل از معرفی پلی استیشن ۴ اسلیم جزئیاتی از آن توسط او منتشر شده بود.

مورد دوم نیز این است که شرکت فرانسوی که یوبی‌سافت که وظیفه توسعه و نشر این بازی را برعهده دارد، پیش از این نیز سابقه ساخت عناوین انحصاری برای شرکت نینتندو را داشته است؛ به عنوان مثال، شرکت یوبی‌سافت در سال ۲۰۱۲ عنوان ZombiU را برای کنسول Wii U به طور انحصاری عرضه کرد. هر چند بعدها نسخه‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی آن نیز در دسترس قرار گرفت.

البته شایعاتی نیز وجود دارند که با توجه به آن‌ها، شرکت نینتندو در ساخت فراسوی نیک و بد ۲ سرمایه‌گذاری کرده است. با این حال، باید به این موضوع توجه کرد که تمامی اینها شایعه بوده و باید منتظر بیانیه‌های رسمی از سوی یوبی‌سافت یا نینتندو ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: