اولین گیم‌پلی Prey

استودیو آرکین: نسخه پی‌سی Prey بهتر از Dishonored 2 خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱۴ دی ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

استودیو آرکین در سال ۲۰۱۶ میلادی عنوان مورد انتظار  Dishonored 2 را عرضه کرد که متاسفانه نسخه رایانه‌های شخصی آن از مشکلات فنی بسیاری رنج می‌برد؛ مسئله‌ای که بازخوردهای منفی بسیاری را برای این استودیو به همراه داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

مشکلات فنی که بازی Dishonored 2 در زمان عرضه از آن‌ها رنج می‌برد، نگرانی طرفداران را برانگیخته است. آن‌ها احتمال می‌دهند که بازی مورد انتظار Prey نیز به چنین سرنوشتی دچار شود. در چنین شرایطی، آقای «رافائل کولانتو»، بنیان‌گذار استودیو آرکین، در جدیدترین مصاحبه خود با وب‌سایت گیم اینفورمر به نگرانی طرفداران پرداخته و اعلام کرد که به نسخه رایانه‌های شخصی این بازی توجه بیشتری خواهند داشت:

برای توسعه بازی Dishonored 2 از یک موتور جدید استفاده کردیم. البته این موتور جدید بر پایه «آی‌دی تک» (idTech) ساخته شده بود، اما تفاوت‌های بسیاری میان آن‌ها وجود داشت.

اما برای بازی Prey وضعیت متفاوت است. ما برای توسعه این بازی از موتور کرای‌انجین می‌کنیم که تاکنون به خوبی عمل کرده است. بنابراین دیگر قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد. همچنین این بار اهمیت بیشتری به این موضوع خواهیم داد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Prey در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: